Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lewy5

prasa rolująca FERABOLI

Polecane posty

lewy5    0

może ktoś ma prase FERABOLI Sprinter 180 chciałem się coś dowiedzieć na jej temat, bo chciałem kupić

lewy5    0

a czym się różni 165 od 180 sprinter i na co zwrócić uwagę? jak z częściami? mam na oku srinter 180 za 24000zł. 99 rok

Wiadomość z agroFakt.pl

waldus11    1

Różni się wielkością komory ja mogę max 165cm, a Ty 180cm ... Jakie wyposażenie w tej cenie? O ile się nie mylę to unia teraz produkuje takie prasy na ich licencji.

lewy5    0

owiana siatką i sznurek,szeroki podbieracz, zmiennokomorowa 80-180,szerokie koła, komputer... równe robi belki? jak z częściami do niej? czy warto kupić? z jaką mocą ciągnika prasujesz u siebie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mati2812820
      Witam. Jak w temacie, prasa nie trzyma ciśnienia, gdy zamykam dobija do 200 bar a potem podczas kręcenia balota stopniowo ciśnienie spada zazwyczaj do 100 bar, potem balot zaczyna rosnąć dojdzie wskazówka do 200 i nie można dobić balota bo klapa się otwiera. Czy to wina zaworu? Proszę o pomoc. 
    • Przez Zbych6622
      Witam, 
      Mam problem ze swoją prasą krone 10-16s. Przy zluzowaniu ciśnienia w prasie ( łańcuchów), manometr ciągle pokazuje ciśnienie, pozostaje na nim okolo 60 bar. Przy ustawieniu ciśnienia do prasowania np. Sianokiszonki wskazuje ciśnienie początkowo 160 bar a pod koniec prasowania  belki wchodzi nawet powyżej 200 bar. Co może być tego przyczyną? Dodatkowo jest problem z łańcuchem po lewej stronie prasy. Gdy belka z sianokiszonką zaczyna być widoczna na komputerze, to wtedy łańcuch 20B wchodzi na zębatkę 2 (zdjęcie w załączniku)  i przeskakuje, dodam, że zębatki  1, 2 i 3 wraz z  łańcuchem  je łączący były wymienione przed sezonem , lecz to nie pomogo.;( czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację i ją rozwiązał? 

• Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez JRurku
      Cześć, zastanawiam się nad kupnem którejś z tych pras, Krone Fortima 1250, stalokomorowa, walcowa lub Kuhn 2260 pasowa, zmiennokomorowa. Ogólnie prasa potrzebna jest do wszystkiego, kiszonka, siano, słoma. Ok 1200 bel rocznie. Cena Krone 109/98 tys w zależności od tego w jakiej wersji a Kuhn 125 tys. Chciałbym wiedzieć jak te prasy się sprawują, słyszałem opinie że pasówka słabo idzie w kiszonce a walcowa słabo w słomie, była do wyboru jeszcze Krone Comprima F155 xc ale za droga (148 tys) do tego w sumie żadnych innych ciekawych modeli nie ma, McHale niestety trzeba czekać do października, a sprzęt potrzebny już na teraz bo obrabianie Sipma ok 60 ha rocznie to męka już

• Przez Pele94
      Witam,
      Od niedawna jestem posiadaczem prasy Claas Variant 280 RC. Jak na razie sprasowałem nią około 30 snopków siana, Prasa sprawuję się bardzo dobrze lecz nie dział mi ustawianie zgniotu ( skala od 1 do 5) prasa w ogóle nie reaguje na przestawianie blaszki ( R ) i jak prasuję zegar cały czas dochodzi po czerwone pole ( snopki są okropnie mocno  zbite a jutro od rana jadę prasować około 100 snopków suchej sianokiszonki i nie chce żeby były tak zbite. proszę o pomoc co może być nie tak jakiś elektrozawór przeczyścić ? tylko który bo jest ich chyba 4.  A może po prosu źle przestawiam ją.
      Uruchamiam ciągnik podłączam cała elektronikę włączam komputer ( komputer działa , lampka na prasie świeci)
      włączam przekaźnik i dopiero wtedy reguluję tą blaszką. 
      Zrobię bala i przestawiam doszedłem już na skali do pozycji 0 a i tak bale są jak kamień i zegar pod czerwone , 
      zauważyłem też że nie działają na komputerze takie diodki jest ich chyba z 8, od czego on są ? mają coś wspólnego ze zgniotem ? 
      Proszę o szybką pomoc  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.