Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mieciu68

kabina bizon

Polecane posty

Maly86    17

Najlepiej kup sobie od starej E 512 i załóż! Ja taką wstawiłem do mojego i jest git! A koszt to 1300zł wraz z założeniem, pomalowaniem i transportem!

Wiadomość z agroFakt.pl

Maly86    17

Tego to ci nie powiem ile niższa, znajomy ma coś tam podstawione bo mu za nisko było! Widoczność jest dobra, może tylko trochę gorzej idzie przy zaczepianiu hedera! Lecz przeważnie zawsze ktoś drugi jest aby pomóc! Ja nawiewy mam wywalone bo dach ściągam żeby kombajn schować!

Maly86    17

Czy ja wiem, latem to wszędzie gorąco :) Przeważnie drzwi są otwarte, wiatraczek mam zamotowany i od góry gdzie te filtry mam wszystko powywalane to powietrza jest dość!

juras390    2

ja w swojej zawsze pozamykany i wetylator na drógim biegu kabina na drewnianych klinach by zmniejsztć pochylenie szyby czołowej a zeby motowidła nie zachaczyły jak na max cheder i motowidła kliny z debu z tyłu 2 cm z przodu 6 cm kabina jakies 4 sezony i jest OK.

juras390    2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )
    • Przez Dawid0510
      Witam 
      Chciałbym wyciszyć kabinę w bizonie ale nie wiem za bardzo którą matą wyciszającą wybrać 
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-pianka-kauczukowa-z-klejem-10mm-i5811638893.html#thumb/1
      http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-butylowa-bitumiczna-alubutyl-2mm-i5807088788.html
      http://allegro.pl/pianka-akustyczna-mata-wygluszajaca-z-klejem-1cm-i7338129144.html#thumb/1
    • Przez Radziodzio
      Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.
    • Przez tadi77
      witam, eksportowe bizony miały rozdzielacz łanu w kształcie wygietej rury ku górze ,chce takie cos zrobic i pytanie jak to zdaje egzamin zwlaszcza w duzym zycie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.