Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorzmajster

podnośnik

Polecane posty

cola92    2

a masz dobrą pompe i pierścienie na tłoku?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez Novo181818
      podnośnik mam na ehr, czasem podnosi bez problemu a czasem występuje takie zjawisko jakby coś się zacinało albo coś się przytykało. nieważne czy podnoszę guzikiem czy pokrętłem. jak użyje pokrętła i tak nie chce podnosić to daje trochę w dół i znów do góry i podnosi. gdzie szukać problemu bo przed robotami chce to zrobić. Drugie pytanie mam takie bo potrzebuje kupić łącznik centralny do niej i zauważyłem jak pożyczałem od znajomego że musiałem go dość mocno rozkręcać żeby mieć dobrze ustawioną maszynę. Jakie u was pracują przy Reniach łączniki lub proszę o jakiś link do jakiegoś sprawdzonego. szukam zwykłej na gwincie tylko bardzo masywnej
    • Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?
    • Przez Kobra66
      Potrzebna pilna pomoc. Podnośnik dosyć szybko opada przy zgaszonym silniku, co może być przyczyną? Zawór rozdzielczy ten pod siedzeniem jest nowy, nowa rurka z uszczelnieniem nowy cylinder, tłok i pierścienie oraz orung pod cylindrem. Gdzie jeszcze szukać przyczyny opadania podnośnika. Liczę na jakieś konkretne podpowiedzi od kogoś kto się na tym zna i przerabiał już podobny problem. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.