Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Tani nowy rozrzutnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Balzak    2

Jak dla mnie to szkoda kasy na coś takiego. Napewno nie trwałe słabo wykonane, krótko mówiąc słaba jakość jak inne prywatne sprzęty. Ale jesli ktos ma do wywozu kilka rozrzutników rocznie to moze i warto ale jak duzo wiecej to nie warto sobie głowy tym zawracać

<p>Doradca Żywieniowy

Ferdek07    63
jak tyle kasy wydawać to osobiście bym wolał forszaja T088 po kapitalce :D

Woże po 120 a czasami i dużo wiecej 3 t rozrzutnikiem rocznie i fakt na fabrycznych łańcuchach i trybach chodził najdłużej ale już i rama kuleje i trzeba będzie coś zmienić, więc to dopiero w perspektywie i albo mały albo duży będzie, ale co do tej jakości żemieślniczych części i maszyn, to nie oszukujmy się bo te produkty sipmy czy warfamy dużo lepszych materiałów nie mają, tu prawie 2 rozrzutniki będa za cene jednego z sipmy. Co do rzemieślniczych części np. łańcuchów szybciej się nie zużywają ale mam taki problem że uszy od lisztw korodują i się obrywają

Czy używany forsztrit remontować czy to kupić to to samo bołańcuchy i tak żemieślnicze do forsztrita kupisz

Balzak    2

Ja ma nie miłe doświadczenia z prywatnymi sprzętami i nie biorę. A polskie firmowe sprzęty są na pewno dużo lepsze od prywatnych

<p>Doradca Żywieniowy

Ferdek07    63

Kupić burty grubo ponad 1 tyś zł łańcuchy 400 zł lisztwy 500zł, adapter ponad tyś, placha na podłoge z 600zł, nowe opony, farba robota i inne pierdułki i remont ruiny wyniesie z dobre 4 - 5 tyś a i tak lepiej nikt nie zrobi jak poskłąda prywatna firma wszystko z nowych części, sprzedać starego rupiecia za kilka tyś lub zostawić na przyczepke a nowe to nowe i te 2 czy 3 tyś warto dołożyć pozatym rama też gnije i zaczep juz raz urwałem, tak sobie kalkuluje że na bazarze najtańsze częsci też mogą być gorsze od tych z których jest składany ten rozrzutnik bo są różni producenci,

zorzyk2    51
http://www.allegro.pl/item278370848__nowy_...oducent_gw.html

a jak będzie czym ciągać to

http://www.allegro.pl/item278371250__nowy_..._producent.html

cena bardzo atrakcyjna więc co tak naprawde lepszego oferuje sipma lub inna droższa firma?

Ten mniejszy niemal identyczny , a może i identyczny był kiedyś u teścia, trzymał się dobrze, nic w nim nie szwankowało ani nie korodował mocniej od tych z Agrometu

and    1

Także nie mam przekonania do tego typu wyrobów, są one montowane z materiałów nienormowanych, nie przechodziły żadnych profesjonalnych testów. Ogladając ich wykonanie można przyczepić się do wielu niedoróbek - a to za wąski rozstaw kół, za cienkie osie, słaba przekładnia, krótki dyszel, malowanie na rdzę, stosowanie części wcześniej używanych, itd... mnóstwo niedociągnięć...

Ale z drugiej stony cena ma to rekompensowac..., ale nie, jak już kupować to dobre :D

can do

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

• Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 

• Przez darek8244
      Jaki rozrzutnik wybrac 10 tonowy z jakiej firmy na jednej osi czy na tandemie i jakie walki
    • Przez kaczmi
      Witam, Kupuję nowy rozrzutnik jakieś 16t około, do pola mam 3km ale i 25 km obornik bydlęcy, kurzy, torf itd.... Pytanie jaki wybrać zastanawiam się nad unia Apollo 16 lub Herculesem pronar jaki polecacie?? Czy może żaden z tych :(? Jakaś inna firma?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.