Skocz do zawartości
Arecki

instalacja elektryczna c-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
Arecki    0

Witam. potrzebuje dokładny schemat instalacji elektrycznej do ursusa c-330 głównie chodzi Mi o podłączenie alternatora

Karol445    38

Nigdzie takiego nie znajdziesz bo oryginalnie była montowana prądnica z regulatorem i nawet jej podłączenia na schematach nie ma Alternator musisz podłączyć według wskazówek zawartych w innych tematach i pamiętaj żeby zmienić biegunowość bo w ciapkach był plus na mase a trzeba zrobić minus

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za linki

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez arkadian12
      Witam
      Panowie mam pytanie czy ktoś jest mi w stanie sprawdzić i podać wymiary płaskownika - szerokość i grubość, który podtrzymuje siłownik.
      W swojej przyczepie potrzebuje zamontować właśnie siłowniki od HL i tam jest w ten sposób montowany siłownik, że do ramy  przyspawany jest płaskownik z gniazdem dla siłownika
      Pozdrawiam
      Arek
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich,

Stoję przed zakupem nowej przyczepy 12 tonowej. Zastanawiam się nad Pronarem i Metaltechu ( wersja krótka i long). Cena Pronaru to około 45 tys netto a konkurencja w granicach 60-65 netto. Proszę o opinie i wypowiedzi na temat tych dwóch producentów jak i konkretnych modeli.

Pozdrawiam!
    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Poszukuje fachowca z małopolski lub świętokrzyskiego , który wykona mi burty do przyczepy wymiary dł 4,5m szer 2,11m wys standard 0,5m . Materiał jaki mnie interesuje to profil 50x50x2 , a blacha 2mm . Tel do mnie 888923942.
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.