Skocz do zawartości
masseymix

massey ferguson 255 i agregat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    1419

2,1 do ferdka w sam raz nie kupuj większego bo będziesz wolno jeździł. a z 2,1 to nawet na 2-ce powinien iść)

czesio200

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    531

2,1 do ferdka w sam raz nie kupuj większego bo będziesz wolno jeździł. a z 2,1 to nawet na 2-ce powinien iść)

Ja mam 2,8m i na 2H daje rade. Nie zawsze no ale szerokość robi swoje.

2,1 to jest do ciapka.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

czesio200    1419

tak do ciapka jak 3p w 2.1 jak głęboko zapuścisz stęka. większość ferdków ma 47km i niezbyt wielki uciąg nie wszystkie to takie siłacze jak twój Andrzeju)

czesio200

MFrolnik26    94

Kurcze to jakie wy macie te ferdki u mnie c-360 na 3 biegu w 2,5m stęka?? :wacko:

Cały czas ktoś pisze że małym ferdkiem robi 2 biegiem z agregatem, talerzówką czy kosiarką nie wiem jak wy to robicie może wasze ciągniki są mocniejsze bo u mnie to mieli kołami i smuga dymu.

Kiedyś podczepiłem do 3512 żeby zrobić kawałek na ogród to na 1 miał co robić.

Moim zdaniem max 2,1m :)

areqo    5

największy wpływ ma na to czy uciągnie czy nie ma ukształtowanie terenu oraz cięzkosc gleby ja swoim mf 235 ciagam 1,8 + wal i na 1H czasami ma bardzo ciężko

czesio200    1419

u nas są piachy i do tego troche górki z poznaniakiem 3m 2812 często nie dawał rady podjechać na 1H. o 2 nawet nie marzyłem na 3 klasie to na 2H szedł bez gazu. więc pole a pole to jest różnica. ale skoro Andrzeja ferdek taki kozak to zapraszam do WLKP :) a jak nie da rady ze swoim to mu podczepię swój kultywator z wałkami 2,1 i może jakoś się wczłapie na górkę heh

czesio200

zenas    6

:wub: mam agregat 1,8m "Uni Grudziądz" na ciężkiej bronie podwójne wałki, opony 12,4 cala i nie osiągam prędkości technologicznej zalecanej przez producenta, te opony w tym ciągniku to porażka ;[ agregat pięknie robi ale tylko z górki :blink:

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cypis320
      Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?
    • Przez xtomasz1095x
      Hej. Chciałbym was prosić o rade. Kupiłem nie dawno MF 675+tur i chciałbym się wszystko o nim dowiedzieć. Po pierwsz to gdzie sie włącza (wałek) WOM??. Czemu gdy przekręcam stacyjkę to później mi gaśnie kontrolka z takim "niby czajniczkiem"(ona jest druga od prawej)?? ,Czy tu da sie zmienić prędkość WOM ? i jak??. I czy ma ktoś na sprzedaż drzwi do tego mf??(lewe) zginęły w transporcie ;p
    • Przez ursus-moc
      witam jak podciagnac hamulce w mf 135
    • Przez blackfish
      Jak się nazywa ten gumowy wąż fachowo, co go oznaczyłem na załączonym obrazku? żebym wiedział czego szukać,,, to jest wąż od układu chłodzenia tak?

• Przez ursus-moc
      witam ile ton ucignie mf 255 bo planuję kupic przyczepe dwuosiowa i nie wiem ile ton

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.