Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hellokitty90210

rozdzielacze badestnost

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam . chciałabym zasięgnąć opini na temat tych rozdzielaczy . Jak wam się sprawują (szczególnie w intensywnych pracach ,długotrwałych , przy całkiem sporych obciążeniach) pytam bo razem z siostrą chcemy założyć takowy do sterowania turem przy codziennym użytkowaniu . (obora , stogowanie bel, itp) ciekawi mnie to ponieważ ceny są atrakcjne ,popularność coraz większa ,pochodzenie europejskie :)

Farmexpert    53

Rozdzielacz są produkowane w Bułgarii, posiadam w ofercie od długiego czasu - żaden jeszcze nie wrócił nam na gwarancję.

Ta informacja powinna wystarczyć :)

Ponadto, wielokrotnie miałem przyjemność używania tych rozdzielaczy przy turze - są jak najbardziej wystarczające.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na te rozdzielacze:

http://farmexpert.pl/rozdzielacze_hydrauliczne_kategoria20117.aspx

http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

To zależy o czym-jeżeli chodzi o te rozdzielacze powyżej to nie ale na każdy (prawie) inny temat to ja mogę długo i namiętnie :P .

jaro    165

Ja całkiem nie twierdziłem że mogę pisać na namiętne tematy tylko namiętnie na temat :D .

SZYMANOX    417

Od około roku taki rozdzielacz sterował u mnie turem i jak najbardziej jest ok[nic nie cieknie ,nic nie pękło]

Na wiosnę założyłem rozdzielacz tej firmy na 5 sekcji do cyklopa i śmiga jak samolot .Kupuj śmiało B)

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jejku
      jestem tu nowy także jak coś to proszę mnie poprawić😊 jakie zrobić tu zamknięcie były śrubki ale nie chce co chwile odkręcać 2 śrubek motylki nie utrzymują teleskopy też odpadają bo szyba waży dobre 20kg kabina to chyba lubelska http://pokazywarka.pl/jhjjj/
    • Przez Tomasz354
      Witam, mam poważny problem, podczas orania moim Lamborghini usłyszałem trzask i pług spadł na ziemie, po zdjęciu dekla okazało się,że łapa która jest na wałku ramion pękła na pół, teraz pytanie, gdzie takiego czegoś szukać ? Macie może jakieś pomysły ? jako ,że to Lambo, to pewnie w Same i deutz będzie to samo, chodzi o pozycje 10 z załączonego zdjęcia.
    • Przez Łukasz221
      Witam. Miałby ktoś może oznaczenia gałki rewersu i biegów od Deutz-Fahr DX 4.30? Chodzi mi o te na samej górze, ponieważ moje sie starły. Mogą być też całe gałki, proszę o link w komentarzu lub wiadomość priv
    • Przez jarczes
      Witam. Poszukuję części do silnika Perkins v8 540T. Chodzi głównie o układ paliwowy. Może ma ktoś jakąś sprawdzoną firmę z częściami,? 
    • Przez facet225
      witam jak wymienic pasek w bizonie z020

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.