Skocz do zawartości
claasmercator

claas dominator 86 sieczkarnia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas

Wiadomość z agroFakt.pl

Eryko    19

Tylko nie bierz tej od prywaciarza bo przy załączonej sieczkarni na głowe w kombajnie dostaniesz. Wał ma takie bicie że cała maszyna wibruje.

Macin2    0

ok 3000 - 4000zł kosztuje sieczkarnia do classa

Za elegancką sieczkarnię do claasa dałem 7000zł

Jacek23    2

Tylko nie bierz tej od prywaciarza bo przy załączonej sieczkarni na głowe w kombajnie dostaniesz. Wał ma takie bicie że cała maszyna wibruje.

Kto to jest ten "prywaciarz" bo nie rozumiem?

zetor3011    299

Tzn. nie kupuj nowej sieczkarni które są polskie robione przez prywatne firmy. Tylko kup używaną sieczkarnie Claasa, ja kupowałem używaną do dominatora 76 i dałem 3,5 tyś tylko rozpylacz był w stanie krytycznym ale go reanimowałem i kupiłem 2 paski. Jeśli chcesz nr do gościa który ma dosyć często w miarę tanie sieczkarnie używane to pisz na priv -_-

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gard
      Witam
      Mam taki problem w Medionie 340 2003 r.po podpieciu i kilkukrotnym podniesieniu i opuszczeniu hedera  przenosnik pochyly zaczol sie opuszczac bardzo bardzo powoli.  Podnoszenie i inne funkcje dzialaja bez problemu. Problem powstal zaraz po tym jak zaczolem ustawiac zadana wysokosc koszenia. Nadmieniam ze maszyna dopiero kupiona. Prosze o pomoc moze ktos juz mial taki przypadek lub wie jak to naprawic. Pozd
    • Przez gard
      Witam
      Mam taki problem w Medionie 340 2003 r.po podpieciu i kilkukrotnym podniesieniu i opuszczeniu hedera przenosnik pochyly zaczorl sie opuszczac bardzo bardzo powoli. Problem sie zaczol kiedy zaczolem ustawiac zadana wysokosc koszenia. Pozostale funkcje dzialaja bez problemu. Prosze o pomoc. Pozd
    • Przez gard
      Witam
      Mam taki problem w Medionie 340 2003 r.po podpieciu i kilkukrotnym podniesieniu i opuszczeniu hedera przenosnik pochyly zaczorl sie opuszczac bardzo bardzo powoli. Problem sie zaczol kiedy zaczolem ustawiac zadana wysokosc koszenia. Pozostale funkcje dzialaja bez problemu. Prosze o pomoc. Pozd
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.