katopo

wał Crosskil zakleja się

Polecane posty

katopo    6

Witam,

posiadam agregat uprawowo siewny z wałem Crosskil. Niestety strasznie się zakleja. Czy ktoś może wymyślił sposób aby się nie zaklejał. Coś na styl grzebienia z wału packera.

Wiadomość z agroFakt.pl

ahme999    115

jak to sekcjami?? nie wzoruj się na łańcuchach przeciwśniegowych na kołach samochodu. to ma być jak w wałach campbella-http://www.rolmasz-bis.pl/rolmasz_bis/images/djcatalog/duet%2001.jpg

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

kris14    261

Tylko że w Crosskill łańcuchy będą haczył się o kołeczki które są po bokach pierścieni wałów, oczka łańcucha mogą się zaczepiać [lub też cały łańcuch] i albo będzie to zatrzymywało wał albo po urywają się te łańcuchy.

Przyczyną że się zapycha najprawdopodobniej jest zbyt wilgotna gleba.

pawel6485    235

U siebie w crosskillu pomiedzy pierścieniami mam zwykłe płaskowniki i nie ma problemu z zalepianiem wału. Bez płaskowników nie dało rady uprawiac wałem na mokrej ziemi.

tomek15h    19

W swoim croskilu nie mam płaskowników między kołami i się nie zakleja może dla tego że u mnie jest luz pomiędzy kołami croscil i każde może sie swobodnie obrócić po osi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.