Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz1985a

fastrac 2215 pytanie o wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz1985a    0

witam czy wie ktoś możne na jakiej zasadzie działa tylny wom , bo jak włączę u siebie np na 540 0br to da sie go rade zatrzymać ręką możne ktoś ma jakieś sugestie związane z moim problemem ???fastrac 2115

Edytowano przez lukasz1985a

scott11    0

WOM włączasz bodajże pokrętłem na panelu z prawej strony siedziska . Ma on trzy pozycje pracy : lewa skrajna - hamulec , środkowa - tzw. luz ( nie wiem , czy nie masz włączonej tej pozycji ? ) , prawa skrajna - praca . Nie pamiętam tylko , który elektrozawór odpowiada za sterowanie wałkiem , tzn chodzi mi o te za umieszczone za kabiną . Ale idzie je po prostu posprawdzać i może się wyjaśni .

koses    2

pewnie masz na luzie między 540 a 1000 tą dźwignię przy podłodze i oczywiście przełącznik ma max w prawo .

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz1985a    0

dzieki za odp. no wlasnie tak uruchamiam ten wom ale tak jak opisywałem da sie go w rekach zatrzymać wiec chyba cos musi byc nie tak mysle ze z tym elektrozaworem

lukasz1985a    0

witam ponawiam swoj problem, elektrozawory sa ok bo wałek się kreci tylko nie ma siły uciągu, dobrałem sie do tarczek wyglądają ok wiec chyba zostaje pompa???? a czy pokrętła pod siedzeniem od ilości przepływu oleju mają znaczenie ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować