Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tymtus

agregat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik1996    2

witam. mam małe doświadczenie z tego rodzajem sprzętu ale wydaje mi się że :

1.jeśli chcesz przemieszać resztki pożniwne to lepiej jest to zrobić agregatem niż broną aktywną

2. bronę aktywną lepiej jest użyć przy siewie aby porozbijać grudy

tymtus tak jak chciałeś to jest tylko moja propozycja

liczę na to że ci którzy lepiej się na tym znają poprawią mnie

Edytowano przez rolnik1996

kamin60    1

Wsumie to nic głupiego nie powiedziałeś można tylko dodać iż taki agregat jest raczej na gliniaste, ciężkie gleby gdzie musisz porozbijać grudy przed siewem

Wiadomość z agroFakt.pl

tymtus    41

Gleby od II do V klasy. 20 ha. Belarus 952. Mam także bronę talerzową, dlatego zastanawiam się, czy opłaca mi się kupować taki agregat. Zawsze uprawiałem pole w ten sposób: 1.Brona talerzowa, lub podorywka (gdy podorywka to także bronowanie zwykłe). 2. Rozrzucanie obornika. 3. Orka głęboka. 4.Brona wirowa, czasami zwykłe brony. 5. Siew

rolnik1996    2

Wsumie to nic głupiego nie powiedziałeś można tylko dodać iż taki agregat jest raczej na gliniaste, ciężkie gleby gdzie musisz porozbijać grudy przed siewem

dziękuję za uznanie :D

kamin60    1

Gleby od II do V klasy. 20 ha. Belarus 952. Mam także bronę talerzową, dlatego zastanawiam się, czy opłaca mi się kupować taki agregat. Zawsze uprawiałem pole w ten sposób: 1.Brona talerzowa, lub podorywka (gdy podorywka to także bronowanie zwykłe). 2. Rozrzucanie obornika. 3. Orka głęboka. 4.Brona wirowa, czasami zwykłe brony. 5. Siew

bardzo pracochłonne tam gdzie wywalasz gnój to jest bez podorywki, potem orka,bronowanie i siew. a jeli na wiosne to może być agregat uprawowy lup agregat uprawowo-siewny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować