Skocz do zawartości
micro16

Obsluga komputera Komfort Krone

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
krone

micro16    21

Witam:) Panowie czy z was ktos jest bardziej zaglebiony w obsluge komputera Komfort (Krone Vario Pack1500) rozchodzi sie o to ze po wymianie lancuchow oszukuje o 5-8 cm na rozmiarze balota tzn komputer ustawione ma 140 np a robi mniejsze. Wiem ze trzeba jakos w niego wejsc i przestawic mu cos tam ale jak to nie wiem. Jesli ktos wie to prosze o pomoc:) POzdrawiam:)

pawelmf    32

ja posiadam taki sam sterownik jat ty tylko w prasie krone kr 10-16 i raczej nieda się tego inaczej przestawić trzeba czujniki na prasie wyregulować . Zrób test i ci sterownik pokarze czy są dobre wartości po obydwu stronach powinny być takie same wartości w przedziale 5-30

micro16    21

O tych czujnikach to wiem bo w instrukcji nawet pisza, ale da sie inaczej bo dzwonilem do typa ktory serwisuje je i wlasnie tak powiedzial ze trzeba wejsc w kompa i po przestawiac go troche.Pytalem sie go jak to powiedzial ze jakby widzial ten panel to by wiedzial jak a tak to ze nie pamieta

Wiadomość z agroFakt.pl

waldek25    3

witam a wiecie jak sprawdzić te cujniki . bo ja jak prasuje to pilnuje aby balot wyszedł równy a z prawej strony wychodzi troszke lużniejszy najbardziej widoczne jest to w sianokiszonkach i jak mam włączone wszystkie noże zgnit mam ustawiony na 80-90%

anonymou    0

O tych czujnikach to wiem bo w instrukcji nawet pisza, ale da sie inaczej bo dzwonilem do typa ktory serwisuje je i wlasnie tak powiedzial ze trzeba wejsc w kompa i po przestawiac go troche.Pytalem sie go jak to powiedzial ze jakby widzial ten panel to by wiedzial jak a tak to ze nie pamieta

kolego daj mi na priw namiary do tego goscia co serwisuje sprzet Krone. Potrzebuje w sterowniku  Komfort Krone zmienic jezyk z niemieckiego na polski

piotr82    0

Witam czy ktoś zmieniał w Panelu Obsługi Komfort język na polski, proszę o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez siwcu
      Witam,
      nabyłem prase Krone KR 10-16 i chciałbym prosić o pomoc w jej uruchomieniu. Nie wiem jak podpiąć węże od hydrauliki (który gdzie) są trzy.Jeden ma czerwony znacznik, czyli byłby do wyjścia jednostronnego? Jest jakiś schemat przygotowania jej do pracy? gdzieś wyczytałem ze wcześniej trzeba otworzyć klape, przekręcić jakiś zawór i dopiero w pole. Ale co jak.... nie wiem:D Dziekuję za pomoc

Załączam zdjęcie

• Przez witolo1
      Witam, niedawno kupiłem krone 8-16 i mam pytanie o sprzęgło kłowe w tej prasie. W mojej po otwarciu klapy łańcuch pracuje dalej u kolegi przy 10-16 zatrzymuje się. Na filmikach youtube też jest różnie raz się obraca raz nie. Jak powinno być?
    • Przez agroma1234
      Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?