Skocz do zawartości
masseymix

mf 255 i agregat 2m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
masseymix    0

Witam wszystkich i proszę o rade. Czy mf 255 ma siłę by pracować z agregatem uprawowo siewnym 2m (agregat uprawowo siewny aktywny 2m )

Edytowano przez masseymix

MarcinNH    42

no co ty, on tego chyba nawet nie podniesie

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kondziu1832    180

to nawet nie ma co marzyć na ten temat. Może wahadłowa

Edytowano przez Kondziu1832

STIG0013    406

jakbyś powiedział że uprawowy to może i tak ale z uprawowo siewnym nigdy nie pójdzie raz pewnie nie podniesie dwa nawet gdyby już podnosił to nie miałby siły ciągnąć

Kondziu1832    180

jakbyś powiedział że uprawowy to może i tak ale z uprawowo siewnym nigdy nie pójdzie raz pewnie nie podniesie dwa nawet gdyby już podnosił to nie miałby siły ciągnąć

ee tam agregat uprawno-siewny aktywny odpada ale kto powiedział że bierny :D

http://www.youtube.com/user/Rolnik277 ----> agregat 2,7m ciągany przez C360-3P moc ta sama ale raczej nie możliwości takie jak MF255

Agregat za pewne samoróbka

http://www.youtube.com/watch?v=wIXoirzdwg4

http://www.youtube.com/watch?v=q1SKOC0w3bE&feature=plcp

W ogóle podsumowując cały temat to na co komu agregat uprawno siewny do małego ciągnika.

Szkoda ciągnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheAgroDawidTv
      Witam w skrzyni w Massey Fergusonie 590 pękł ten wąż i chciałbym sie dowiedzieć czy można go wymienić bez ściągania kabiny bądź odjeżdżania tyłem,bo z jednej strony jest normalnie na gwint a z drugiej prawdopodobnie przytwierdzony do rurki która idzie na tył ciągnika.Jest również problem z biegami-wsteczny i czwórka wyskakują a na polowym zakresie wszystkie (skrzynia 8+2) Co może być przyczyną ? (ciągnik świeżo kupiony)

• Przez Kondzi84
      Witam 
      Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.Kupilem fergusona 165 r. 1976 maszyna śmiga,ale jest jeden problem a mianowicie gdy jedzie się ciągnikiem z góry  nie trzyma bieg tylko jakby ciągnik był na luzie.czy to może być problem za żółw/zająć.Zauważył em tez ze gdy przelączam tą wajcha to nic sie niezwolnij dzieje.Jaka może byc przyczyna?
    • Przez cyganek
      panowie. od jakiego ciagnika pasuje zwolnica tyl , do mf 698.
    • Przez piotreklp13
      Mam pytanie. Chciałbym kupić ciągnik Messey ferguson 6255. Potrzebuje Waszej  pomocy. Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie tego ciągnika?
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko
      Tak jak w temacie chciałbym podnieść moc w ciągnikach MF 5410 i 5440 jednak wiem, że elektronicznie jest to nie możliwe, jedynie poprzez ustawienie/modyfikację pompy. Tutaj rodzi się moje pytanie, ma ktoś z was kontakt do osoby bądź firmy, która zajmuje się tym PROFESJONALNIE w południowej Polsce? Najlepiej podkarpackie, ew. sąsiednie województwa