Skocz do zawartości
wojtas1616

Najładniejsza bryka

Polecane posty

kserkses    2
no dobra ale ja nie mam żadnych maszyn to o czym mam pisać?

Chybas temat nie jest o tym co masz, tylko co chciałbyś mieć ;)

Mnie się podobają Alfy, taka Alfa Romeo Brera np.

kat    7

Jak na moje w temacie jest o ulubionym aucie a nie wymarzonym ;)

Ulubiony to Tigra. Jak na moje twierdzenie że to damskie auto to tylko stereotyp.

A wymarzone to Honda civic tak chociaż 2,2 CTDi w wersji sportowej

wojtus    1

Kat jeśli to do mnie to takowe auto posiadam osobiście i jest to moje ULUBIONE o którym zawsze MARZYŁEM. ;)

kat    7

Nie do Ciebie :( . Kserkses napisał:

"Chybas temat nie jest o tym co masz, tylko co chciałbyś mieć wink.gif"

A w temacie pisze

"lubione auto, wasze ulubione samochody"

Więc jak na moje to ulubione auto to musi być to które mamy lub mieliśmy.

Pozdro ;)

pioter    44

dokladnie...ja jeżdże polo 6N i że jest to moje pierwsze auto to musi być ulubione... :( jak na moje twierdzenie to jest to typowy damski samochód...ale chociaż tani w utrzymaniu ;)

piotrek4x4    28

Jak narazie moim ''ulubionym'' autem jest punto II 1.9 bo narazie na nic lepszego mnie nie stać. to jest mój pierwszy samochód, ale chętnie bym go zamienił na golaIV też w dieslu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.