Skocz do zawartości
zulus

Jaka moc do prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
zulus    0

Witam chcę kupić prasę z rotorem i norzami a mam ciągnik 94 konie co radzicie wybrać aby robić dobre baloty

gadek5228    132

Ma to być prasa nowa czy używana,jaki posiadasz budżet? Poza tym istnieje już pare tematów odnośnie pras więc mogłeś się tam zapytać.

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrek420    3

jeśli chodzi o nową prasę to dobre prasy robi Famarol Słupsk stało komorowa, rotor, noże, obwiązywanie siatką i sznurkiem centralne smarowanie itd.94 km bez żadnego problemu poradził by sobie z tą prasą:)

zulus    0

obojętnie jaka chodzi mi o wydajność i jakość zbioru wszystkiego głównie sianokiszonka średnio 2.5 pokosu z 70 ha. a pytanie się w innych postach skutkóje 1 odpowiedzią albo zmianą wątku i po pytaniu

kris14    259

jeśli chodzi o nową prasę to dobre prasy robi Famarol Słupsk stało komorowa, rotor, noże, obwiązywanie siatką i sznurkiem centralne smarowanie itd.94 km bez żadnego problemu poradził by sobie z tą prasą :)

Jeżeli chodzi o walcówkę to kumpel ma taką to dopiero przy Zetorze 12145 ta prasa zwija bele z zadowalającą jakością i jeżeli dobrze pamiętam to bez noży chodzi...

Tzn 94KM pójdzie z tą prasą z nożami ale nie będzie to porażająca wydajność wg mnie, a areał do sprasowania nie mały.

piotrek420    3

Jeżeli chodzi o walcówkę to kumpel ma taką to dopiero przy Zetorze 12145 ta prasa zwija bele z zadowalającą jakością i jeżeli dobrze pamiętam to bez noży chodzi...

Tzn 94KM pójdzie z tą prasą z nożami ale nie będzie to porażająca wydajność wg mnie, a areał do sprasowania nie mały.

Mój znajomy prasował 5314 ale miał ciężko a teraz prasuje kubotą m9540 idealnie współpracują:)

Sza    2

bez używania noży idzie lekko, z nożami jeszcze nie pracowałem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się