Zaloguj się, aby obserwować  
Kamilursusc385

Wymiary stanowisk

Polecane posty

AgroSzpok    0

Chłopie takich tematów jest w hu* dużo jest na af :D a ja ci powiem ze na uwięzi trzeba 175 x 120 :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam jakie powinny byc wymiary stanowiska bla byka

Połączone

Edytowano przez razor275

stg    21

A w oborze o długości 5,2 da rade trzymać byki 6 sztuk takich do 800 kg ?

19Macin96    1

Mogę Ci powiedzieć że sam mam oborę dla byków ciasną, u mnie wymiary to 200x110, moim zdaniem 100 szerokości to jest już minimum a u mnie te 10cm to daje im lepszą swobodę, na kanale gnojowym mam położone rusztowania żelazne, a normalnie podścielam słomą, raz na jakiś czas przemyje po kratach i mam i gnojowice i obornik, w takim razie bydło może spokojnie stać na tych rusztach i stanowiska automatycznie mi się przedłużyły, bo wiem z swojego doświadczenia że te 180 długości musi być. Pozdrawiam i polecam unowocześnić jak najbardziej oborę żeby nie psuć zdrowia :)

Dodam jeszcze że obora ma 20m dł. x 7 szr. i wchodzi mi do niej ok.35 sztuk.

Edytowano przez 19Macin96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez McisawBystrzanowski
      Chciałbym zamontować kamery w kilku miejscach aby monitorowały mi plac. Zależy mi na tym aby dobrze "widziały w nocy". 
      Na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie? Jaki może być ich koszt?
    • Przez bartusx5
      Witam.Mam od kilku lat postawioną dosyć dużą wiatę na maszyny i mamy problem bo wcięły się wróble już dawno ale teraz mamy nowy ciągnik i coraz bardziej zauważamy bałagan brzydko mówiąc ,,napaskudzone od odbytu wróbli'' na wszystkim maszyny ciągniki szafki posadzka konstrukcja dachowa...Przynoszą sobie słomę kiszonkę siano sznurki wszystko co się da a zaś wszystko po całej wiacie lata i ja muszę sprzątać Szkoda gadać.Nie mam bram zrobionych.Co zrobić aby je przegonić na stałe? Mam powieszonego zdechłego wróbla na sznurka ale to nie pomaga może blisko niego nie latają ale i tak są w wiacie..Co zrobić by je przegonić?
    • Przez jacek3773
      Mam dylemat jaki kocioł wybrać. Dzwoniąc do instalatorów czy producentów każdy chwali swoje. Moc kotła +- 14Kw. Obecnie jest zasypowy górnego spalania. Chodzi o to jaki palnik .sterownik jak z serwisem .bo pewnie już wielu zmieniało i ma doświadczenie czy porównanie. 
    • Przez McisawBystrzanowski
      Czy korzystacie w budynkach gospodarczych systemów alarmowych? Mam trochę sprzętu, materiałów i innych wartościowych rzeczy. A pies niestety nie jest najskuteczniejszych straszakiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj