Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gospodarzykk

MF 3125

Polecane posty

Witam potrzebuję pomocy w dobraniu opon do MF 3125 ponieważ gdy włączę przedni napęd ciągnik dostaje naprężeń, gdy wyłączę przód to zaczyna się cofać (więc widać że źle są dobrane opony) :(

Rozmiar przodu 480/70R28 KLEBER , tył 520/70R38 PIRELLI widać również że są dwie różne firmy opon co pewnie też ma wpływ na to.

Jakie powinny być oryginalne opony do MF 3125 ? jak muszę teraz dopasować żeby było dobrze ?

Proszę o waszą pomoc.

radex    3

a czy nie masz żadnych luzów na wale? albo może zwolnice. ja u siebie w mf 3125 mam z przodu 28 a z tyłu 38 i jest ok....

Wydaje mi się że nie ale jeszcze to sprawdzimy. A jaki masz rozmiar opon ? Bo taki sam przypadek mieliśmy w Agrotronie też opony nie były zgrane tylko że nie było problemu z dobraniem opon ponieważ wujek miał identycznego Deutza i tych naprężeń nie było, opony kupiliśmy rozmiarowo takie same jak u wujka i problem znikł.

Jak możesz podaj dokładny rozmiar opon tyłu i przodu, szkoda nawet tych opon zmieniać 60% jeszcze na nich jest :unsure:.

Wiadomość z agroFakt.pl

robertszejk    1

Witam potrzebuję pomocy w dobraniu opon do MF 3125 ponieważ gdy włączę przedni napęd ciągnik dostaje naprężeń, gdy wyłączę przód to zaczyna się cofać (więc widać że źle są dobrane opony) :(

Rozmiar przodu 480/70R28 KLEBER , tył 520/70R38 PIRELLI widać również że są dwie różne firmy opon co pewnie też ma wpływ na to.

Jakie powinny być oryginalne opony do MF 3125 ? jak muszę teraz dopasować żeby było dobrze ?

Proszę o waszą pomoc.

witam powinno być 14,9R28 i 18,4R38

witam powinno być 14,9R28 i 18,4R38

No tak ale nie będę teraz kupował oryginalnych opon, bo to trzeba wymieniać przód i tył :( chyba muszę zaryzykować i kupić 420/70 tylko znaleźć albo 650/65 na tył jest przynajmniej w czym wybrać tylko czy to by były odpowiednie hmmm... co prawda pisałem z pewną osobą z yt która też posiada MF 3125 i mówił że u niego dobrze to działa z oponami 480/70 i 650/65

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec
    • Przez mirek18
      Mam problem z moim MF-255, przy ściąganiu pokrywy regulatora pompy wyhaczyła się sprężyna główna regulatora i sprężyna biegu jałowego od dźwigni głównej regulatora, nie wiem na jaki otwór zamontować sprężyny w dźwigni głównej regulatora pompy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jaszczur2008
      Witam. 
      Mam problem z mf 3125 1991r. Polbiegi i przedni ogarniety.
      Mam pytanie odnosnie spalanie W komputerze. Pokazuje 0. Trzeba moze cos ustawic? Czy cos moze niedzislac.
      Wskaznik poziomu paliwa dziala.