Skocz do zawartości
lukeczl

Wozy FARESIN

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Faresin
lukeczl    1

witam zastanawiam się nad wozem poziomym z frezem tej firmy tak 8-10 m3 dla 50-60szt. bydła. może są jacyś użytkownicy. prosiłbym o opinie. słyszałem że poziome wozy ciężkie są (ok. 5t). czy sześćdziesiatka da rade w dobrych warunkach a w trudnych u1134. bo silosy są ale dojazd jeszcze nie utwardzony;)

Edytowano przez lukeczl

szatek    3

Odradzam wóz z frezem. Idzie wolno, frez się zacina. Ogólnie kicha jak ta lala. Kiszonka z kukurydzy jeszcze jakoś się ładuje, ale kiszonka z traw to porażka. Lepiej w tej cenie kup porządny wycinak. Swoją opinię opieram o własne doświadczenie, ponieważ mam wóz Gaspardo Miura 17m3 z frezem i nie zdał egzaminu, a 40 000 zł poszło w błoto.

hipopotam73    0

witam zastanawiam się nad wozem poziomym z frezem tej firmy tak 8-10 m3 dla 50-60szt. bydła. może są jacyś użytkownicy. prosiłbym o opinie. słyszałem że poziome wozy ciężkie są (ok. 5t). czy sześćdziesiatka da rade w dobrych warunkach a w trudnych u1134. bo silosy są ale dojazd jeszcze nie utwardzony;)

Witam !

Chętnie pomogę w temacie, proszę o kontakt jeżeli jest Pan dalej zaintereswoany zakupem wozu Faresin.

Pozdrawiam

post-65670-0-00539100-1363337087.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się