Zaloguj się, aby obserwować  
klorynda

Problem pomocy

Polecane posty

klorynda    0

Tydzień temu miałam resetowany komputer. Po dwóch dniach przestał działać program Media Movie Maker. Wsadzam zdjęcia i muzykę, jeśli chcę zapisać klip na dysku- to program się wyłącza. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Przez te dwa dni działał poprawnie ten program? Może wystarczy przeinstalować program.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klorynda    0

Pytanie bardziej do informatyków a nie do rolników

Szukam pomocy może być i odpowiedz od ...Polscy rolnicy są wykształceni i mogą pomóc ... dzięki ze odpisałeś :mellow:

 

Przez te dwa dni działał poprawnie ten program? Może wystarczy przeinstalować program.

Witam i pozdrawiam a jak mam to zrobić ...proszę o pomoc :(( błagam o pomoc ... Dzięki że odpisałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klorynda    0

Czy były instalowane, po tym restarcie, jakieś kodeki?

Witam nie wiem bo dawałam do naprawy i taki wrócił, jak byłam na reklamacji to facet tylko pooglądał i oddał mi taki jaki jest... nadal nie mogę zapisać filmiku... jak zrobiłam na komputer szukam pomocy plis proszę może mi pomożesz ...pozdrawiam i miłego wieczorku życzę ... :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj