Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor121116

Zetor 12111 - problem z hamulcami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Zetor121116    0

Mam problem z hamulcami problem wynika że wogóle nie mogę wcisnąć pedału wciskam na 2 cm i słabo hamuje wtedy na ręcznym dobrze hamuje . Proszę o odpowiedzi ;)

Zetor121116    0

raczej on nie jest zapowietrzony bo pedal nawet nie zwalnia zaworu do hamowania przyczepy... jest on twardy ze go da sie tylko z 2cm nacisnac i slabo hamuje ze traktor zatrzyma a tak z przyczepami to nawet nie zahamuje

Wiadomość z agroFakt.pl

Zetor121116    0

nie narazie nic bo nie dawno musielismy traktor rozjezdzać bo sie urwala jedna sruba od wienca sprzegła od takiej lapki co sa 3 tam jedna urwała sie i dopiero teraz bd robić ale pytam sie was

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zetix
      Cześć!

W moim zetorze 12011 którego mam (Od teraz) do transportu brakuje instalacji pnemuatycznej. Tzn mam sprężarkę i jest ona sprawna, ale brak butli zaworów itp - jakiś przewód z prawej strony zaślepiony też jest. Zegar od pneumatyki stanął na 1atm czyli kiedyś pewnie było

Panowie pytanie teraz, dużo zabawy z przywróceniem układu, czy nie zawracać sobie gitary? Zetor ma dobre hamulce, ale przy dwóch przyczepach pszenicy niestety hamowanie to śmierć w oczach
    • Przez michas1934
      witam,potrzebuje dźwignie do układu hamulcowego o nr w katalogu 176,157,161,164

• Przez Vroobel
      Witam!
      Mam problem z zaworem od pneumatyki, mianowicie nie chodzil wcale, rozebralem wyczyscilem i chodzi idealnie dopóki nie nabije pelnej butli bo jak juz regulator upusci powietrze to zawor zaczyna sie zacinac
    • Przez bubel500
      Witam.Nie dawno kupiłęm zetora 8045.Działał tylko 1 chamulec a drugiego nie można odpowietrzyć.Zmieniłem więc wyrównywacz i teraz próbowałem odpowietrzać i poszło 0.5l płynu a chamulców nie ma wcale.Co może być przyczyną.
    • Przez Michaltom23
      Witam, ostatnio zakupiłem Zetora 16245 i chciałbym przerobić układ hamulców jednoobwodowych na dwuobwodowe. Wiem że były takie tematy ale nie ma dokładnej odpowiedzi jak to zrobić. Prosił bym o wykaz części do kupienia i jakiś schemat poglądowy jak to zrobić. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam