TheFuner

Ursus 14034

Polecane posty

TheMariko12    436

Cena nie jest jeszcze dostępna .... Ten model będzie produkowany i wyjdzie na rynek pod koniec listopada z tego co wyczytałem :}

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ozon87    29

ma wynieść ok. 115 tys. zł netto

Chyba śnisz... 115 tys netto ma kosztować model 110KM

TheMariko12    436

ten 140 konny ciągnik będzie kosztować z 160 netto, niby ma nie przekroczyć 200 tys brutto

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

adikpl1    246

Sprawdź ile kosztuje zbudowany niemal na tych samych podzespołach Pronar 6170, więc cena Ursusa powinna być podobna

kris14    266

A zanim go wprowadzą to będą obowiązywać nowe normy emisji spalin i będą musieli opracowywać nowy model :P

miles4514    11
Napisano (edytowany)

To jak on tyle kosztuje do niech polmot się za przeproszeniem w d**e pocałuje z takimi cenami ;P

A Ty gdzie jesteś - na forum czy w tancbudzie z tym słownictwem !!!!!!!!!!! +10% - MAT912

A ty MAT to widzę że zniszczyć mnie chcesz !! Pisze że za przeproszeniem to za przeproszeniem ;D

Post pod postem , post nie na temat - razor275

Edytowano przez razor275

pawel011392    55

Witam agrofotowiczów, mam pytanie odnośnie tego ciągnika kiedy będzie w sprzedaży? bo miał być w listopadzie br a jest końcówka listopada i ani widu ani słychu o nim. Szukałem w necie informacji i nic nie znalazłem, może Wy jesteście lepiej poinformowani :)

locke    292

Raczej nikt z użytkowników tego forum nie jest Ci udzielić odpowiedzi.Najlepiej napisz do ursusa.Na drugi dzień powinieneś mieć odpowiedź.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnikarek
      Witam. Posiadam Ursusa 5314 i ostatnio wymieniłem pompę. Pierwszego dnia bylo ok a później podnośnik zaczął drgac jak się go podniesie lekko do góry nie na Maxa to skacze że się cały ciągnik trzęsie. Co to może być?
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Rolnikarek
      Witam. Panowie pomocy. Nagle przestał działać podnośnik tur i hydraulika zewnętrzną. Co jest?
    • Przez thesykacz
      Witam zrobił się duży luz w układzie kierowniczym. Zanim dojdzie reakcja do drążków kierowniczych jest spory luz koła kidrownicy. Jak skasować taki luz? 
    • Przez Maciejbuńda45
      Czy miał by ktoś taki plastik do sprzedania tylko że lewy 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj