Zaloguj się, aby obserwować  
szymcio1235

pług zetor JUNIOR ROTO

Polecane posty

soltys48    11199

Nie byłby lepszy na zabezpieczeniu non-stop??? Inwestować tyle kasy w pług na kołkach??? Dla mnie to za drogo

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    11199

np. resor, sprężyna non-stop to zabezpieczenia bezobsługowe-uderzysz w kamień skiba się podniesie i jedziesz dalej a przy kołku zetnie go i stop wymiana na nowy.....i tak w kółko....

co do pługów obrotowych to nie wypowiadam się co do marki ponieważ miałem krótko z nimi do czynienia....

soltys48    11199

aha nie wiedziałem nic o taki czymś :mellow: dzięki za wyjaśnienie pomyślę jeszcze nad tym

naprawdę ułatwia to pracę-popytaj użytkowników takich pługów....

szymcio1235    0

no na pewno tylko że u mnie nie mam problemów z kamieniami także nie wiem czy to mi bedzie potrzebne :) przy gruberze mam zabezpieczenie kołkowe i sporadycznie się urywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez patryk072
      Cześć, mam takie pytanie, chcę dokonać zakupy pługu, nie bardzo chciałbym wydawać dużo pieniędzy na zagraniczne pługi, mój budżet to około 30-32 brutto, myslałem o zakupie pługu Unia IBIS L 3+1 , znajomi wspominają również o pługach Agro - Maszu tutaj ceny są dużo niższe, pług ciągny będzie New Hollandem T5060 106km, dajcie znać jakiego najlepiej dokonać zakupu według was!
      Dzięki!
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez slavo666
      Witam zna ktoś wymiary tego pługa w wersji 4 skibowej. Wymiary i waga. Może posiada ktoś katalog części do niego lub podobnych z rodziny Frost. 
    • Przez WiktorPoli20
      Witam wszystkich,

Nadszedł czas na zakup pługa. Jest to zakup z dotacji, mam przeznaczone 40tyś zł. Zastanawiam się nad dwoma pługami:
      Akpil KM 180 4+
      Unia Group XXL 4+.
      Który z tych pługów według was jest lepszy czy są one porównywalne i bez różnicy.
      Ciągnik który będzie z nim współpracował to NH T7.165S.
      I kolejnym pytanie to czy zabezpieczenie resorowe czy hydrauliczne?

Pozdrawiam
    • Przez yacenty
      Hejka,
      wczoraj zakładałem nowe lemiesze do Ibisa i tak sie zastanawiam ile mozna na takich lemieszach zaorac.
      Prosze podzielcie sie informacja jakimi lemieszami ile orzecie.

Interesuje mnie wynik typu - lemiesz i ilosc ha zaoranych tym konkretnym jednym lemieszem.
      U mnie w starym plug było mniej wiecej tak

Lemiesz Worona - szerokosc 35cm, zaorałem około 12-13ha (4skibowy pług na komplecie zrobil okolo 50ha)

Pozdrawiam i czekam na wasze doświadczenia.
      YacentY
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj