Zaloguj się, aby obserwować  
michu97

Serwis

Polecane posty

michu97    0

Witam, mam pytanie co ile mth są przeglądy w Deutz-Fahr Agrofarm 410?. Dziekuje za odpowiedzi.

michu97    0

A mógłbyś powiedzieć gdzie to jest napisane? Bo u mnie w tej instrukcji obsługi i w karcie gwarancyjnej tego nie ma ... I wiesz czym może różni sie wersja agrofarma 410 16001 od 20001 ?. Dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

marcink2807    0

Witam.

Według instrukcji SDF to pierwszy przegląd silnika jest po 50 Mth, następne przeglady są co 250 Mth.

Odnośnie jaką masz wersje ciągnika DF Agrofarm 410 16001 czy 20001 to najlepiej zapytać tam gdzie go kupiłeś. Róznice dotyczą wyposażenia dodatkowego np hamulec postojowy, rewers.

Wszystko zależy od tego z jakim wyposażeniem jest ciągnik i to go kwalifikuje do danego typu.

POzdrawiam. MK.

wama7552    0

Agrofarm 410 16001 to są wersje dt a 20001 są wersje proline i gs. Ja w swoim 430 przegląd miałem po 100, 2 po 300 i w serwisie mówili , że 3 po 600, a 4 przy 1000.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Matix_96
      Mam problem z same laser 130 na niskich obrotach jest bardzo  słaby i mułowaty. Dopiero jak ma z 1600obr/min to czuć ze ma moc.
      Traktor prędzej zgaśnie niż przykopci pod dużym obciążeniem.
      Myślę ze to wina zbyt niskiej dawki paliwa tylko nie wiem jak sie ja reguluje.

• Przez Agrorozkminiacz
      witam ostatnio zauważyłem na dwóch portalach aukcyjnych ktoś wystawił katalog 17gb danych katalogów, instr. obsługi i serwisówek do większości maszyn grupy sdf do 2016roku za parę stówek. Zastanawia mnie co to jest, jakiś fejk? gdzie jest haczyk bo wydaje mi się to strasznie tanio jak na cenę za taką kopalnię danych. Wie ktoś coś co to jest? kupił już to ktoś? pozdrawiam
    • Przez Robert36
      Wady zalety. Jak się sprawuje. Czym różni się od deutz fahr dx 6.50. Jakie skrzynie biegów są w jednym jak i w drugim
    • Przez DF111
      Witam, pojawił mi się błąd L95 w deutz 5120p. Nie opuszcza podnośnika z głównego przycisku, z tylnego i z błotników jest ok. Czy to problem z przyciskiem stop czy od opuszczania a może coś z hydrauliką? 
    • Przez DF111
      Witam, pojawił mi się błąd L95 w deutz 5120p, nie opuszcza podnośnika z przycisków głównych z tylnego i błotników działa ok. Czy to problem z przyciskiem stop czy opuszczania? Gdy błąd zniknie wszystko działa ale często to się powtarza ten problem 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj