Zaloguj się, aby obserwować  
dawidex

króliki

Polecane posty

dawidex    0

Witam wszystkich, jestem nowy na tym blogu i mam do was pytanie. Czy nie wiecie, gdzie jest jakiś skup skór z królików.?;P I czy orientujecie się cenowo, ile to może kosztować?

Mieszkam w woj. łódzkim, powiecie wieluńskim.

Z góry dziękuję! :)

Witam wszystkich, jestem nowy na tym blogu i mam do was pytanie. Czy nie wiecie, gdzie jest jakiś skup skór z królików.?;P I czy orientujecie się cenowo, ile to może kosztować?

Mieszkam w woj. łódzkim, powiecie wieluńskim.

Z góry dziękuję!

Wiadomość z agroFakt.pl

rava1155    1

Jak mieskasz we wsi to szybko sie rozniesie ze sprzedajesz króliki i morze ktoś sie trafi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez Ursus932
      Temat utworzony specjalnie dla @FarmerDyzio i @Bananek
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez mlodyrolnik23
      Witam tak jak  w temacie czy ktoś miał styczność z tymi zwierzętami jakie są perspektywy hodowli tych zwierząt czy jest zbyt na wełnę z alpaki od ilu samic stada podstawowego można się utrzymać ? Chcę wiedzieć wszystko :-) Oglądałem reportaż o hodowcy z bujenki to mówi że niby od 30 samic w niemczech się ludzie utrzymują gdyby to się okazało prawdą to wchodzę w to :-)))) Największy problem to to zacząć ceny samic od 6 do 15 tyś to naprawdę spora przeszkoda :-\
    • Przez Miki0319
      Witam. Czy ma ktoś informacje o skupie królików w woj.podlaskim lub mazowieckim? Interesują mnie stałe odbiory. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj