Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrads

Pytanko .........bele ........... Ładowacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Konrads    0

Mam takie pytanie czy istnieje taka możliwość dokupić lub dorobic do cyklopa chwytaków do bel interesuje mnie ta opcjia .... Prosze o Odp :)

andrzej2110    529

W galerii jest takie coś. Sąsiad kiedyś bele ładował cyklopem bez żadnych chwytaków tylko po prostu widłami. Przyczepa była przypięta do cyklopa.

samex69    31

Pomysł nie jest głupi , może być tylko problem ze stabilnością no i za każdą belą trzeba rozkładać podpory, no przynajmniej z tej strony od beli.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Hmm-przecież Cyklop ma zdaje się tylko 500 kg udźwigu-to jak da radę załadować "porządną" belę ?

Konrads    0

aha A ja mam jeszcze takie pytanie czy istnieje taka możl;iwość dokupinia lub jakos dorobienia tego specjalnego uchwytu do bel bo mnie interesuje kiszonke przywieść żaładoawc na przytczepe itp tylko zeby foli nie pocieła

Mam do cylkopa łyzke do piachu moze cos z niej da sie przerobic ??

ysy    32

sprzedaj cyklopa i kup tura i najtaniej to cie wyjdzie i dużo lepiej będzie ci się robić a cyklopem to takie pird. pozdrawiam

kamis    0

wykonanie takiego chwytaka jest bardzo proste . można się wzorować na chwytaku do bel od tura, albo zrobić dwie prostokątne ramy z rury o wymiarach 120*150 cm i zamontować do ramki od chwytaka.koparka mikrus 12 ma w wyposażeniu dodatkowym łupiny do bel foliowanych za około 2000zł

Edytowano przez kamis

jaro    163

A to zwracam humor :D (chociaż na stronie Warfamy ma 500 :blink: )

rafff24    26

pewnie na zaworze "stuningowany" ;) zacznie pękać to będą żale na złą jakość materiałów na cyklopie :lol:

Edytowano przez rafff24

lopol92    0

myślę że jak ktoś ma czym zrobić porządne bele i takowe robi to powinien mieć też czym je załadowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?