Skocz do zawartości
bulisb

MASSEY FERGUSON 20

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
bulisb    0

Witam po raz kolejny wszystkich użytkowników i dziękuje za wszystkie posty, ale prosiłbym o więcej informacji o tym modelu gdyż informacja o tym że, ktoś kupił taki model w pażdzierniku 2011 roku i jest bardzo zadowolony jest mało satysfakcjonująca. Pozdrawiam Wszystkich i proszę o jak najwięcej informacji!

malopolanin64    392

To jest to samo co sampo 680 tylko silnik perkins, o części trudno a resztą powinna być ok, nie za duży, jak kupisz zadbany może pochodzi a naprawde części będą bardzo trudno dostępne.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez domi113
      Witam
      Mam zamiar kupić nowe opony berkley do MF 5460 o rozmiarze 540/65 r28 650/65/ r38 obecnie mam 440/65 28 i540/65 r38. Co możecie powiedzieć o tej marce czy warta uwagi jeśli nie to dlaczego i proszę o inne propozycje. Obecne to Trelleborg przód ok 4mm a tył około 35mm po 5 latach użytkowania. Dodam że przednia pekła dwa lata temu i teraz jest używana michelin-ka
    • Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc 

• Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??
    • Przez indyczek87
      Witam poszukuje informacji na temat kombajnu MF 430. Wady, zalety, wydajność, opinie użytkowników.  Bardzo ciężko znaleźć informacje na temat akurat tego modelu więc za każdą wskazówkę z góry dzięki. 
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???