Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek8244

Sampo 600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sampo
wojtek8244    5

Mam zamiar kupić Sampo Rosenlew 600 heder 3m silnik Valmet i mam takie pytanie. Jak jest z dostępnością części do tego modelu? Czy można coś dobrać z innych kombajnów?

soltys48    314

kolego w dzisiejszych czasach dostaniesz części do wszystkiego......jest tylko kwestia ceny i czasu dostawy-obawiam się, że na części do tegoż kombajnu trzeba troszeczkę poczekać(tzn po zakupie).........

wojtek8244    5

Dzięki... Podoba mi się ten kombajn i cena nie jest za duża (18900 do negocjacji). Popytam jeszcze w tej firmie co sprowadzają maszyny rolnicze i jak będą części to się zdecyduję.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

http://konedata.net/MF330.htm

zawsze możesz dryndnąć do korbanków bo patrząc po tym linku co napisałem wyżej to MF brandował kombajny sampo jako swoje własne więc i mogą mieć dostęp do części tym bardziej że od niedawna koncern AGCO (valtra, MF i parę innych firm) jakoś się skumało z rosenlewem (producent sampo) i będą kombajny sampo dostępne u dealerów AGCO (więc i może cześci do starych maszyn też będą).

soltys48    314

http://konedata.net/MF330.htm

zawsze możesz dryndnąć do korbanków bo patrząc po tym linku co napisałem wyżej to MF brandował kombajny sampo jako swoje własne więc i mogą mieć dostęp do części tym bardziej że od niedawna koncern AGCO (valtra, MF i parę innych firm) jakoś się skumało z rosenlewem (producent sampo) i będą kombajny sampo dostępne u dealerów AGCO (więc i może cześci do starych maszyn też będą).

kolego masz rację kombajny sampo są budowane na podzespołach czy też na bazie MF. Z tymi korbankami to bym trochę uważał-wiadomo cena.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować