matus951

Unia Tytan 6 vs Warfama N-228

Polecane posty

matus951    6

Witam ;)

 

W niedalekiej przyszłości mam w planach zakup rozrzutnika obornika. Zastanwiam się między Tytanem 6 a Waramą N-228. Oba rozrzutniki można załadować do max 4,5t przy czym Unia ma trochę większą pakę. Za unią przemawia także tylna klapa w standardzie i myślę że trochę większa renoma. Za Tytana w korbankowie zaśpiewali mi 26.200 netto z adapterem poziomym. Do tego wałek za 490zł netto. Myślę że coś dało by się urwać. Warfamę na alledrogo widziałem za 28 tyś brutto. Myślicie że to drogo? Podobno cena maszyn z brzegu ma wzrosnąć po nowym roku. Myślicie że dało by radę jeszcze zejść z ceny za tego Tytana?

I drugie pytanie: jaki wg was adapter jest lepszy? poziomy czy pionowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Haha i wydał byś tyle kasy za zwykły zwyczajny g*wnowóz 3,5t z podwyższonymi burtami, nie masz żadnego rozrzutnika? taki rozrzutnik to tylko będziesz lżejszy o 35 klocków i dalej to samo co masz będziesz miał, chcesz porządny rozrzutnik to taki sobie kup

http://moto.allegro.pl/rozrzutnik-obornika-tandem-8t-pionowy-adapter-okaz-i1967295436.html

jestem nawet pewny że te rozrzutnik przeżyje i tego z warfamy i z uni razem wzięte, kolego przy obecnych cenach paliwa trzeba mysleć ekonomicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Gdyby to była tylko moja decyzja :) Wg. mnie też jest lepszy z adapterem pionowym, jednak główną decyzję i tak podejmuje wujo, a jego ciężko przekonać. Narazie szukamy czegoś ciekawego i wybór padł na jednego z tych dwóch. W sumie to makaronu nie ma tak dużo żeby kupować 8t. Teraz mamy 3t, jednak jest on już wiekowy. W roku używany był jakieś 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj