Skocz do zawartości
Daniel89

Cena Cielaków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
slaw17    22

750 zł za NRF 5-dniowy, mieszaniec z mięsnymi 800 w górę(tylko byczki).

Pow. sępoleński, kuj-pom

Edytowano przez slaw17

antyfan AF

Taurus83    133

Otwieram Nowy Temat

Proszą o wpisanie cen Cielaków .

W waszym Regionie.

jaki on tam nowy?

Wiadomość z agroFakt.pl

jaki on tam nowy?

taki"nowy", ze autor nie chce przeglądać 33 stron starego http://www.agrofoto.pl/forum/topic/9715-jakie-sa-u-was-ceny-cielat/page__pid__180713#entry180713

i jednocześnie wysyła komunikat do moderatora, że wie, że jest juz taki temat na forum i prosi, żeby mu go nie zamknęli :D

Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

marekfarmer    5908

Kujawsko Pomorskie

Mięsne byczki od 800 w górę

Czarno białe byczki - 600 - 800 zł/szt

Ale ciężko dostać u nas cielaki od rolnika.

Panie, wysłuchaj naszego pokornego wołania i udziel nam pogody; chociaż słusznie cierpimy za nasze grzechy, okaż nam swoje miłosierdzie i daj nam doznać Twojej dobroci. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze miłosierdzia, wejrzyj, prosimy, na nasze codzienne potrzeby i udziel nam wystarczającej ilości pożywienia. Uwielbij nad nami święte Imię Twoje i wylej na nasze pola obfite błogosławieństwo, aby prace rolników i rośliny przez nich uprawiane przyniosły plon obfity. Niech nie szkodzą im mrozy, opady, grady, ulewy i powodzie. Prosimy Cię o to za przyczyną świętego Izydora, naszego patrona. Amen

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą” Mt 7,7-11

.

krzychoo124    1

bo zazwyczaj rolnicy przeznaczają cielaki do dalszej hodowli, a jak już sprzedają to mają stałego odbiorcę, sam osobiście sprzedaje około 5 sztuk cieląt rocznie ze względu na brak miejsca, a nowy budynek jest dopiero w planach. Cena taka sama jak u kolegi wyżej, ten sam region.

Wacek21    35

Byczki mleczne kupuje po 550-650 zł/ sztuka.

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

tomparkiet    1

ja ostatnio trochę przepłaciłem za mieszaniec LM waga 49 kg 900 zł za kilo 18,30 i tylko zdąrzyłem go z obory wyciągnąć za mną już kilku handlarzy zacierało ręce.Okolice Nura mazowieckie

URSUS16    254

w śląskim ktoś wie jakie ceny?

Szukam cielaków w wadze ok 85 kg. w promieniu 100km od Częstochowy

Jak ktoś wie, lub ma pisać na PW

januszm1    3

W wygodnis sie znalazl idacy na latwizne. Tyle juz jest tematow o cenach bydla a ten nadal nie poinformowany, Smiechu warte.

Edytowano przez januszm1

dareks710    0

Mam pytanie. Wiecie jakie są ceny cieląt w Warmińsko mazurskim, okolice suwałk , augustowa, ełku?I podlaskim łomża , ełk?Proszę o odpowiedz osoby z tamtych rejonów. Z góry dziękuję.

Sokol2    16

gustowski 5211 gdzie te cielaki kupujesz bo ja chce teraz kupic tak 5-10 sztuk mógł byś dać jakieś namiary ?? do krotoszyna mam niedaleko

MrxKris    7

Ogólnie to na razie drogie bo braki cielaków. W lutym, marcu zacznie sie wysyp to i ceny spadną.

na skupach za 80kg od 8-13zł.Kilkudniowe cielaki można juz nabyć od 250zł. Wszystko zalezy od hodowcy, ilosci mleka itp.. woj.warmińsko-mazurskie

Limousine00    0

Ogólnie to na razie drogie bo braki cielaków. W lutym, marcu zacznie sie wysyp to i ceny spadną.

na skupach za 80kg od 8-13zł.Kilkudniowe cielaki można juz nabyć od 250zł. Wszystko zalezy od hodowcy, ilosci mleka itp.. woj.warmińsko-mazurskie

Cielaki po 250 zł ? :) Mogę wiedzieć gdzie można kupić cielaki po tyle ? :rolleyes:

tycha    2

Jak by ktoś chciał byczki to ja moge sprzedać hf czarno-białe od 500zł do 700zł.Jestem z okolic łomży

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez fioletowy
      Witam, zwracam się do was z pytaniem. Być może to pytanie przewinęło się już przez to forum 100 razy, ale nie chce mi się szukać podobnego wątku. zamierzam hodować byki mięsne (myślę o ok 50 sztukach) luzem na głębokiej ściółce, jaka rasa byłaby najlepsza dla mnie, będą dostawały sianokiszonkę, siano i kiszonkę z kukurydzy do jedzenia, a trzymane będą w przebudowanej stodole (dwie ściany murowane, dwie drewniane, dach kryty blachą). Myślałem o rasie limousine ale nie jestem pewien. Która rasa będzie rosła w miarę dobrze na takiej diecie, a jednocześnie nie przeszkadzałyby im niskie temperatury? no i dobrze byłoby, gdyby były dość spokojne. wybieg też mam w planach

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.