Skocz do zawartości
Fabian777

POMOCY Sprzęgło w 3512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
3512
Fabian777    3

Witam

Panowie i panie mam taki problem może ktoś mi pomoże jak go rozwiązać.

Podkusiło mnie na kupno nowego Ursusa 3512 ;[ a dodam że już wcześniej miąłem do czynienia z ursusami , 13 lat 255, 10 lat 2812 i 10 lat 4514 i w żadnym z nich nie miałem takiego problemu .A chodzi o to że kupiłem tego ursusa w 2010 r i po pól roku użytkowania siadło mi sprzęgło drugi stopień,

więc z małymi problemami ale zrobili mi to na gwarancji. I teraz w tym tygodniu znowu nawaliło sprzęgło a ciągnik ma przepracowane 350 mth i dodam że nigdy nie był jakoś nadzwyczajnie przeciążony. Tutaj moje pytanie może ktoś miął z tym styczność w czym tkwi problem że te tarcze tak ścina .

Ginterpol    17

jeśli awaria była usuwana na gwarancji i masz na to dokument to teraz też muszą to naprawić i jeszcze nawet jak się będzie psuł po gwarancji to obejmuje rękojmia.. a z czystej ciekawości zapytam -jaki diabeł skusił cię na ursusa???

andrzej2110    531

Dziwna sytuacja. Ja w tamtym roku miałem wymienione obie tarcze ale to po przepracowaniu około 5tys mth. Dodam jeszcze ze u mnie WOM jest często używany i czasami zdarzyło się ze ze WOM zadusił silnik (przy sieczkarni do QQ). Sprzęgło wymieniałem samodzielnie i do tej pory działa.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl

volf    3

Ale okładzina była zużyta przy pierwszej naprawie czy nity zerwało?

Trochę dziwne, bo u mnie jest jeszcze oryginalna tarcza drugiego stopnia (5tys mth), tarcza pierwszego stopnia była wymieniana gdzieś przy 3tys mth.

Fabian777    3

Co mnie podkusiło trochę cena a trochę tato który miał sentyment do ursusa i teraz tego obaj żałujemy .

Tarcze za każdym razem zrywa i to bez większego obciążenia , ostatnio przy trolu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez -U-R-S-U-S-
      Witam,
      mam pytanie jak można najprościej założyć, zamontować jakieś wydajne ogrzewanie kabiny do URSUS-a C-360, posiadam kabinę taką nowszą bardzo podobna do kabin produkowanych przez Naglaka.
      pozdrawiam,
      Wesołych świąt
    • Przez Jimmy
      Witam. Mam w planach pomalować mój ciągnik. A dokładnie silnik + karoseria. Tylko mam teraz kilka pytań :

1. Czym najlepiej wyczyścić silnik aby lakier w przyszłości nie odpadał ?
      2. Jakiego lakieru użyć do malowania silnika a jakiego do malowania karoserii. Nitro czy olejny lakier ?
      3. Przy jakiej temperaturze powietrza najlepiej go malować ?

Dziękuje i Pozdrawiam :huh:
    • Przez lukano
      Instrukcja naprawy do C360-3P
      http://www.wrzuta.pl/pliki/jV84jqZS42/inst...rawy_do_c360-3p
      i instrukcja obsługi
      http://www.wrzuta.pl/pliki/8mE6BzCPRZ/inst...obslugi_do_c360
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję