Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sagitta

Takie pytanie:)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
takie
sagitta    0

Mam takie pytanie. Kupiłem kiedyś traktor z papierami w GS/PGR. niestety umowe kupna gdzieś zgubiłem a chciałbym zajerestrować traktor . gdzie się zgłośić . gdzie może archiwum przenieśli?

radex    3

najlepiej zgłosić się do tej osoby co podpisałeś z nią umowę albo zapytaj sie w wydziale komunikacji, może jakoś Ci doradzą

sagitta    0

Tak właśnie myślałem żeby podjechać do wydziału komunikacji i zapytać:) BO nie wiem z kim umowa była pisana bo to było ze 20 lat temu;p

Wiadomość z agroFakt.pl

radex    3

to zapewne bardzo trudno było by odnaleźć jakieś dokumenty sprzedaży traktorka w dokumentach GS czy tam PGR-u, jeżeli jeszcze jakieś istnieją...

Edytowano przez radex

sagitta    0

A co mogę zrobić? Jeśli nie odnajde tych dokumentów?

Mam jeszcze takie pytanie bo musze wymienić w ursusie c-4011 w skrzyni koło zębate. Czy koła ze skrzyni z c-360 są takie same?

wojtal24    167

Jeżeli kupowałeś z GS itp to na pewno nie była to umowa tylko rachunek faktura lub kwit sprawdź WK bo może ten GS zrobił zgłoszenie sprzedaży na Twoje nazwisko to co proponuje ci kolega szymon 15 to jest bez sensu i na pewno nie zarejestrujesz a zafałszowanie umowy grozi do 3 lat w zawieszeniu, bo musisz mieć osobę z umowy w dowodzie rejestracyjnym bo to właściciel musi ci sprzedać, ewentualnie ciąg dokumentów kto komu sprzedał i kto odnogo kupił, a jakieś archiwum po GS gdzieś jest i można to odszukać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować