Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ahme999

max wysokość nadstawek do QQ??

Polecane posty

ahme999    115

mnóstwo tych i pochodnych przyczep (na WYSOKICH kołach) smiga w qq z nadstawkami o łącznej wysokości od pogłogi 1,5m.

ale kto da więcej? czy 2 m głębokości skrzyni przy jej 2metrowej szerokości nie będzie stanowić niebezpieczeństwa w stabilności na zakrętach i na pryzmie podczas tak wjazdu jak i kiprowania na bok?

zakłądam że zwieksze rozstaw kół-ongiś do orkanowania buraków na jedną stronę zakładało się odwrócone felgi tłoczone -gwiazda wewnetrzna była niesymetryczna wzgledem szerokosci koła- co rozsunie koła niemal do granicy obrysu skrzyni.

tak więc - 16 kubików na autosance kusi, ale czekam na opinie

i pytanie dodatkowe-czy zdarzyło sie komusz by w owej d732 pękła piasta lub łożysko z przeładowania? bądź co bądz odsuniecie koła od piasty drastycznie zwiększy obciążenia.

manik    34

U mnie do dawna na d732 do kukurydzy mam zakładki na jakieś 190cm i nie ma problemu na zakrętach i ze stabilnością a pola to w moich stronach są górzyste i często bardzo pochyłe. :)

W d732 jeszcze nie przydarzyło mi się aby pękła piasta czy poszło łożysko, a mam 2 takie przyczepy. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

juljanking    0

Ja mam w swojej skrzynie razem z zastawkami ponad 1.60 metra i jest dobrze. Przy suchszej kukurydzy i z dobrym operatorem to pół metra w górę i żar na tłoki. A jeśli chodzi o wywracanie na pryzmie to pilnuj żeby dobrze gnietli i będzie git, kolega tak swoją połamał całkiem bo lecieli na czas i koło się zapadło z tyłu jedno i cała na bok, a ładnie jak odremontował.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie