Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7045xD

Jak podłączyć radio

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio

zetor7045xD    7

Witam zakupiłem radio do mojego case 4230 i teraz nie dostałem kostki do tego ale to najmniejszy problem bo są tam 2 kostki i na obudowie jest schemat opisany .

Jedan jest od głośników a na drugiej piszę że 4 -pamięć 5-antena elektryczna 8 uziemienie 7- zapłon. Głownym moim problemem jest to że nie wiem gdzie mam podłączyć + a gdzie - nie chcę radia spalić. Czy czasem nie powinienem do 7 dać + a do 8 - ?. wyczytałem że pamięć i zasilanie powinny być razem. Półkę mam zbudowaną 2 głosniki nówki sony 3drożne 160w . Te wiem jak podłączyć a radio to NAVIHEAVEN NA-2211

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten model posiada złącze ISO. Opis wyprowadzeń w tym złączu i sposób podłączenia dostępny jest w sieci (na AF również). Nawet nie zadałeś sobie trudu żeby poszukać. Temat zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rolnik32098
      Witam!
      Moglibyście polecic jakąś kamerkę na porodówkę? Taką na za miliony monet, a dobrą   Zastaniawiałem się nad tą :
      http://allegro.pl/kamera-ip-jbp-full-hd-1080p-zewnetrzna-wifi-onvif-i6588742080.html?fromVariant=6655697413

Będę wdzięczny za każdą pomoc  
      Pozdrawiam  
    • Przez Krol295
      Witam chciałbym spytac jak podlaczyc radio w ursusie 912 tzn. Jak wyprowadzic przewody, skad masa, skąd plus, i skąd pamieć. Radio to blaupunkt tokyo 110.
    • Przez Krol295
      Witam ponownie mam problem poniewaz radio jvc dziala w new hollandzie 8560 ford, a radio blaupunkt nie dziala jest to nowe radio i napewno dziala sprawdzalem w samochodzie. W samochodzie sa zlaczone dwa kable zolty i czerwony, natomiast w ciagniku nie sa zlaczone. I sa inne kolory kabli zdjecie w załączniku poniżej. Kostka zasilajaca to ta siwa moim zdaniem.

Drugi problem polega na tym ze wtyk od antenty wbil sie w kabel od antenty zdjecie rowniez ponizej. Czy da sie to wyjac czy pozostaje tylko kupno nowego kabla?
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?

Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?