Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek1234513

Akpil km80 3+1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Akpil

Mam Ursusa 1014 i trafiła mi się okazja kupna takiego pługa dość tanio tylko zastanawiam się czy mój sprzęt da sobie z nim radę?Posiadam 15 ha ziemi klasy 4-5-6.Ok.4 ha 5-6 klasy to mocna górka.Proszę o opinie czy ten pług się sprawdzi czy może lepiej kupić nową zagonówkę?

sebau1212    19

Jeżeli to jakaś wyjątkowa okazja to ja bym wziął tego akpila... To jest 3+1 także można zawsze z niego zrobić 3+ Pod te górki 4 skiby to miała by co robić... Co prawda zapotrzebowanie mocy do niego jest 100km ale szkoda przemęczać ciągnik.. Dlatego myślę że można spróbować z tym obracanym najwyżej jeden korpus odkręcić...;)

henes    11

Kupuj śmiało,mam taki.U mnie współpracuje on z MTZ Belarus 1025.3[105KM],który radzi sobie z nim bez problemu nawet na ciężkiej glebie.Jeśli nawet będziesz miał problem ze względu na górki to zawsze możesz zrobić tak jak pisze sebau 1212.Pług jest ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A renault ares 550 95km z turbo poradzi sobie z takim akpilem ? u mnie ziemia 3 i 4 klasa ja jednym polu duza gorka gliniasta...

damian83    11

producent podaje że akpil km80 ma zapotrzebowanie MOCY 100KM JA JEZDZIŁEM U 914 I BEZ PROBLEMU DAWAŁ RADE NA ZIEMI 3 KLASY ALE ZAWSZE LEPIEJ MIEĆ ZAPAS MOCY....

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

• Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez danio730920
      Witam.
      Czy wycieraliście jakos farbe z odkladnic w nowych pługach? Czy lepiej tego nie robić?
    • Przez kabaczek89
      chce kupic plug 3 obrotowa prawdopodobnie na kolku bo lekkie gleby i nie mam az tak duzo kamieni, co wybrac akpil czy agromasz? moze jednak lepiej dolozyc i kupic na resorze? okolo 20 hektarow bede tym plugiem obrabial
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.