Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek1234513

Akpil km80 3+1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mam Ursusa 1014 i trafiła mi się okazja kupna takiego pługa dość tanio tylko zastanawiam się czy mój sprzęt da sobie z nim radę?Posiadam 15 ha ziemi klasy 4-5-6.Ok.4 ha 5-6 klasy to mocna górka.Proszę o opinie czy ten pług się sprawdzi czy może lepiej kupić nową zagonówkę?

sebau1212    19

Jeżeli to jakaś wyjątkowa okazja to ja bym wziął tego akpila... To jest 3+1 także można zawsze z niego zrobić 3+ Pod te górki 4 skiby to miała by co robić... Co prawda zapotrzebowanie mocy do niego jest 100km ale szkoda przemęczać ciągnik.. Dlatego myślę że można spróbować z tym obracanym najwyżej jeden korpus odkręcić...;)

henes    11

Kupuj śmiało,mam taki.U mnie współpracuje on z MTZ Belarus 1025.3[105KM],który radzi sobie z nim bez problemu nawet na ciężkiej glebie.Jeśli nawet będziesz miał problem ze względu na górki to zawsze możesz zrobić tak jak pisze sebau 1212.Pług jest ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A renault ares 550 95km z turbo poradzi sobie z takim akpilem ? u mnie ziemia 3 i 4 klasa ja jednym polu duza gorka gliniasta...

damian83    11

producent podaje że akpil km80 ma zapotrzebowanie MOCY 100KM JA JEZDZIŁEM U 914 I BEZ PROBLEMU DAWAŁ RADE NA ZIEMI 3 KLASY ALE ZAWSZE LEPIEJ MIEĆ ZAPAS MOCY....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować