Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BRAMA

challenger

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adik_ziel    3

nikt chyba na Af nie ma takiego więc duzo ci nie powiedzą xD chyba że gdzieś czytali ;]

Ale z wyglądu ładny ;]

pozdrO!

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

szeryff    0

Kombajny challenger są produkowane w fabryce laverdy.Sam zastanawiam się nad CH644 to taki sam jak laverdaREV225.Nie wiem jakie są różnice w cenie,może ktoś z was się orientuje.Silniki 225km ,bęben 0,60 na1,34m .Pięć wytrząsaczy 6,72m2 sita pow całkowita4,67.Zbiornik 7000l.Może ktoś ma taki sprzęt i powie coś z praktycznej strony.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gago    0

Według mnie to one są podobne do NH. Ale w ameryce maszyny tej firmy są podobno najlepiej kupowane tak słyszałem kiedyś.

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

szeryff    0

Challenger CHwielkością jest podobny do NH5080 oraz trochę kolorem(tylko),może jeszcze do claasa tucano320 .Kombajny rozprowadzaAGCO przez sieć dealerów.Trudno powiedzieć jak jest z jakością ,bo jest ich mało,ale wiem ,że 80% kombajnu jest ocynkowana.

kris14    259

Wielkością to tak, ale niczym więcej podobny do NH :D

NH należy do koncernu CNH a Challenger do AGCO.

Ten model Chalengera spotkamy pod nazwą Laverda, Fendt i MF :D

Pawel26    2

cena który bedzie tańszy F, MF, C bo laverdy chyba nie bedzie bo AGCO zamierza kupić AGRO co jest w spółcze Lawerda ,Macornik,Landini,Fella i inni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik1111
      Witam
      Co myślicie o maszynach tej firmy?

http://www.rostselmash.com/poland/pl/
    • Przez rolnik0987654321
      Witam oglądałem na targach w Kielcach taki kombajn Sampo Comia C4 i C6 może ktoś posiada taki kombajn ? Ewentualnie wie jak się sprawują ?
    • Przez marcin2000133
      Cześć. Czy ktoś wie gdzie można kupić wkład do filtra powietrza kombajnu dronningborg d3000?
    • Przez potok
      Gdzie w Polsce jest możliwa solidna naprawa skrzyni biegów w Bizonie Sampo .Główne objawy to bardzo głośne trzeszczenie na 3 biegu.Dodam że była rozbierana przez mechanika zastały wymienione dwa koła zębate które nosiły ślady uszkodzeń ale to nic nie pomogło. Z góry dziękuję za informacje.
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić