Skocz do zawartości
Mozambik

Tuleja cylindra

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tuleja
Mozambik    0

Witam, do mojej 30 do tłoków dostaje się woda, uszczelki wymienione i chodził przez 10 minut i znów woda.

W sklepie jak byłem po uszczelki kupiłem filtr oleju i paliwowe. Zapytałem się też czy ma tuleje cylindrowe. Powiedział że czeska x zł a polska x zł. I mam pytanie jaka jest różnica pomiędzy tulejami. Jakaś dużą czy po prostu Polska bo droższa ma większą cenę.

zbozowy    29

Ty chyba naprawde jestes z Mozambiku. Przeczytaj 3 ostatnie zdania, zastanów się i napisz o co ci chodzi.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

rami    6

to masz problem ale zapewne puściła ci uszczelka pod głowicą bo jak by ci puściły oringi na tulei to byś miał wodę w oleju a co maja z tym wspólnego filtry paliwowe bo nie jarze a oczyściłeś krawędzie po starej uszczelce

Wiadomość z agroFakt.pl

Mozambik    0

Sorry może źle napisałem. paliwowe nic nie mają do rzeczy.

Widać pęknięcie na tulei, są do wymiany. W oleju woda była także. W pytaniu mi chodzi o to czy jest różnica pomiędzy czeską a polska tuleją cylindra? Jakość materiałów i wykonanie.

pooch    58

Za to zdanie :

Jakaś dużą czy po prostu Polska bo droższa ma większą cenę.

powinieneś dostać medal :)

Ubawiłem się jak nigdy :)

Co do tulei - to czy naprawdę występują czeskie tuleje do C-330 ?

W rolnictwie siła!!! :)

bobytempelton    158

Po co się droczyć... kupuj polskie mahle takie moje zdanie nigdy na nich się nie przejechałem, zetorowskie też b.dobre tyle że droższe

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dosieg
      Cześć wam wszystkim! 

Jestem ciekawy dlaczego w traktorach zwłaszcza o mocy powyżej 250 km nie są montowane silniki rzędowe ośmio cylindrowe. Czytałem na Wikipedii że były one stosowane głównie przed drugą wojną światową. Ciekawi mnie dlaczego silniki R8 nie są montowane do tych dużych traktorów. Przecież te sześciocylindrowe o mocy nawet 600 km nie są wysilone? Czy może chodzi o to ze R8 byłyby nie ekologiczne. Fajnie by było zobaczyć taką ósemke
    • Przez CiapekWieska
      Witam,

Mam C328, kupiłem obudowe sprzęgła od C330 i chce włożyć rozrusznik planetaryny. Czytałem na forum żę można przetoczyć koło pod wieniec od C330.
      CHciałem spytać o rade czy takie rozwiązanie jest dobre, czy może ktoś to juz zrobił?
      Co z otworami do ustawiania wtrysków? Będą stoczone do połowy
      Czy trzeba przetoczyć jeszcze trochę za wieńcem tak żeby bendiks nie uderzał o koło?

Za wieniec i toczenie zapłace 150zł, za koło od c330 - 300zł
      Czytałem rownież, że koło zamachowe od C328 jest lepsze bo cięższe
      Z góry dzięki za rady
    • Przez Butu
      Witam. Przez drobną nieuwagę, zapomniałem wlać wody do chłodnicy. Jechałem na przegląd ciągnika. Podczas jazdy zaczęło go lekko chwytać, zmienił trochę głos. Zatrzymując traktor, okazało się, że jechałem bez wody. Przejechałem około 1-1,5km - Ursus c335. Dolałem gorącej wody, aby nie pękł blok. Odpalił bez żadnych problemów, po czym zajechałem spokojnie do domu. Czy mogło się coś stać? coś pęknąć?

Proszę o pomoc
    • Przez yaboll
      Witam co sadzicie o tym zeby załozyc wtrykiwacze od poloneza dokładnie koncowki wtryskiwaczy do c330m ? słyszałem ze duzo daja
    • Przez denis667
      Witam mam takie pytanie :
      Czy silnik z ursusa c-330 pasuje bez wielkich przeróbek do c-325 ?