Zaloguj się, aby obserwować  
raf21

opony claas

Polecane posty

raf21    0

hej koledzy powiedzcie mi gdzie mozna tanio kupic opone do claasa portectora 14.9 13 r 26 lub gdzie mozna ktez kupic używki bo popękały mi po bokach i nie wiem czy wytrzymaja do konca sezonu a za nowa trzeba 1400zł

Edytowano przez raf21

Davidastra    0

a skąd jestes , podzwoń po komisach co sprowadzaja maszyny z zachodu napewno bedą cos mieć ale tam też się cwanią , za gume w miare dobra pól ceny z nowej

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

wiesmag    53

jak mi dasz te 1400zł(jeszcze do dogadania),to ci sprzedam dwie nówki(tylko kilka godzin na ciągniku były) z mojego ciągnika-rozmiar 13,6-26(felga właśnie 26)-bo zakładałem całkiem wąskie,a tych już używać raczej nie będę.będzie rozmiar niższy-ale to nie powinno przeszkadzać-bo będą dwie równe(i pewnie już by kombajn przeżyły.

inną alternatywą jest włożenie od 360 razem z felgą-ale to trzeba przerabiać-no i jeżeli ma się możliwość załatwienia felg i opon za niewielkie pieniądze.

Edytowano przez wiesmag

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez maran1
      Mam classa mercatora 50 i regularnie co półtora sezonu pęka wał jezdny, ten 2.05 Φ 50. Czy ktoś może wie co może być przyczyną ?
    • Przez mariusz1511
      Witamy kupiłem Mercatora i widzę że jest wystrzępione pas jezdny od strony wewnętrznej jak mlocarnia
    • Przez BKK
      Dzień dobry.
      Pacjent - Claas Dominator 86, ponoć rocznik 81. Na tabliczce znamionowej napisane Typ: 087. Jeśli konieczne, mogę podać numer seryjny. Niesprawna elektryka. I to niesprawna tak całkiem fest. Przez wszystkie lata łatano ją na plaster i taśmę do papieru. Krócej napisać, co działa. No tragedia jest. Muszę wymienić na nową. W związku z czym, szukam jak najdokładniejszego schematu z opisem i wszelkich informacji na temat elektryki. Może być po angielsku, rosyjsku, ostatecznie po niemiecku (słabo mi idzie drutem kolczastym).
      Pozdrawiam.

• Przez witch
      Witam, kombajn nie domłaca podczas koszenia  na pokos słomy, jak wleci do hederu tak wyleci z tyłu, wiecha ze słomą nie ruszona, przyciski na panelu od zwiększania zmniejszania  obrotów nie działają jedynie awaryjnie wajchą, obroty na młocarni zwiększają się tylko do 590 więcej nie pokazuje, wiatr 1200 nie da się regulować, klepisko podciągnięte na maxa i takie cuda się dzieją klepisko założone do zboża. podczas regulacji młocarni to znajomy z boku stał jak zmniejszałem to pas się luzował , zwiękaszając naciągał  Proszę o pomoc ,bo nawał robót a tu takie cuda. 
    • Przez sylwek23111
      Witam jestem posiadaczem Claasa Dominatora 98 już 3 lata, i jako że nie miałem wcześniej styczności z kombajnem zbożowym to proszę o pomoc. Na dzień dzisiejszy utrzymanie oraz naprawa tego kombajnnu u mnie wygląda tak, że naprawiam zużyte części podczas awarii, co podczas krótkiego sezonu żniwnego powoduje przestoje, i po ostatnich żniwach z przerażeniem oczekuje następych. Ma ktoś jakąś serwisówkę, albo informacje, które elementy/łożyska trzeba wymieniać i co ile godzin/lat? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj