Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel89

Ile obrotów pzy Prasowaniu

Polecane posty

Daniel89    7

Witam

Mam takie Pytanie

Mam Farmtraca 80 4WD i do tego Prase Metal-Fach Z562

Na jakich obrotach prasujecie Słome albo Trawę.

przemrolnik    14

No tak żeby wałek WOM miał obroty 540. Nie masz nigdzie zaznaczone na obrotomierzu gdzie juz ma wałek 540?

Najczęściej to jest koło ~2000obr/min.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mucha    5

a na 1000 obrotów wałka jakimi obrotami silnika prasować?? Mam MTZ 82 i Rollanda 44s

rafal4610    97

Ford 4610 + Gallignani RB22 1600obr.(przy tych obrotach mam 540obr. na wałku) i myśle że więcej nie potrzeba...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pol34568
      Witam, Czy posiada ktoś prasę rolującą zmiennooporową Laverda VB.12.18 z oryginalnym sterownikiem? Mam kilka pytań.
    • Przez Fircyk81
      Witam, planuję zakupić jedną z ww. pras. Oglądałem ostatnio jedną i nie wiem jak działa ten biały sterownik. Po naciśnieciu start rusza owijanie, potencjometrem niestety nie można zwolnić ramienia, na moje oko idzie za szybko. Jak działa ten sterownik, o co chodzi z funkcjami auto /manual.
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez DanielFarmer
      Witam,
      Zamierzam kupić prasoowijarkę i interesuje mnie ile maszyny rożnych producentów mają zapotrzebowania mocy,jak ciężkie są na ciągnik.Posiadam ciągnik John deere6330premium 110km plus ok 10 km mocy dodatkowej na WOM i hydraulikę 110L więc jeśli chodzi o hydraulikę to myślę nie będzie problemów.Moc ewentualnie mogę zwiększyć do 120km +10km na WOM poprzez zmianę oprogramowania z 6330 na 6430.Podobała mi się prasoowijarka feraboli ale w niej podobno mccormik 130km miał co robić, fajny jest też orkel ale sprzedawca głosi ze bez 6cilindrów 130-140km nie podjeżdżaj,welgera będę miał na testach to sprawdzę sam,podobno krone z racji ze ma własną pompę hydrauliki napędzaną WOM jest lżejsza na ciągnik.Prosiłbym aby wypowiedzieli się użytkownicy takich prasoowijarek

pozdrawiam
    • Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj