Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad2277

MF 307 Problem z targańcem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Konrad2277    0

Witam B)

Mam problem z targańcem w MF307. Oberwało mi rok temu szpilki (te 4 co wychodzą do kosy). Nagwintowałem otwory u znajomego tokarza, jednak nadal zaczeły występować bicia i oberwało gwinty, olej poszedł, i urwało górne trzymanie( to koło siłownika). Łożyska w targańcu są napewno dobre bo były wymieniane przed sezonem. Dolna :unsure: rurka, tuleja :unsure: (co wchodzi śruba trzymająca) była spawana do blachy (jednak nie przez nas) taki już przyszedł z niemiec <_< I niewiem jak to teraz zrobić aby to działało :(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najpierw sprawdź jak chodzi kosa i ewentualnie wyrównaj bagnety. Jeżeli tam nie ma problemu to znaczy że problem jest w samej przekładni. Sprawdź czy nie ma nadmiernych luzów i czy chodzi płynnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc 

• Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??
    • Przez indyczek87
      Witam poszukuje informacji na temat kombajnu MF 430. Wady, zalety, wydajność, opinie użytkowników.  Bardzo ciężko znaleźć informacje na temat akurat tego modelu więc za każdą wskazówkę z góry dzięki. 
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez Panox
      Witam mam problem z alternatorem ,mianowicie nie kręci i nie ma siły co to może być , łozyska padły?