Zaloguj się, aby obserwować  
marciniu94

Luźny pas od młocarni

Polecane posty

marciniu94    6

Witam. Dzisiaj wyjechaliśmy kosic mieszanke i zaczął się palić ten pas co napędza od silnika odrzutnik nie wiedzielismy co jest przyczyna ale zobaczylismy ze pas od mlocarni jest tak luzny ze nic nie ciagną prawie, no to go napielismy i jedziemy dalej i za 5 minut dosłownie to samo dym z tego pasa i luzny pasek od młocarni. Prosze o pomoc, bo tu środek żniw a tak sie nie da kosić.

pasiu66    17

Chodzi ci o ten wielorowkowy? Przecież on się napina jak zwolnisz dzwignie na dół.

Wiadomość z agroFakt.pl

bobytempelton    161

A czasem nie nowy ten potrójny pas założyłeś? da się koło młocarni obrócić rękoma?

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

adiksutil16    9

No to coś masz nie tak bo p[as od młocarni powinien być potrójny. Mnie też się palił bo jeden sie zerwał i ciągnął tylko na dwóch.

doktorek2    0

przyczyną może być zacierające się łożysko na odrzutniku słomy lub uszkodzone łożyska w napinaczu a jeśli udało ci się zdiagnozować co było przyczyną to podziel się wiedzą

Heniekii    2

mi jak lozysko zaczelo siadac na odzutniku po stronie napedu od silnika to zaczelo cos chrupotac az kilka kulek wypadlo ale nieluzowal sie pas ani od napedu ani od mlocarni

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

marciniu94    6

jeszcze nie wiemy jaka byla przyczyna, ale niedlugo bedziemy wymieniac podajniki to sie zajrzy do lozyska na odrzutniku :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jakubsz
      Witam mam pytanie odnośnie dachu do bizona czy nowy dach będzie pasować do starej kabiny bo oryginalny dach się zarywa i ma dziury 
    • Przez Rolniczek95
      Ma ktoś instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf ?
    • Przez dzarjan8111
      Witam, zakupiłem rekorda po rozebraniu silnika na tłokach jest wybity  nr katalogowy tłoka oraz symbol "kj9" w sześciokącie, czy ktoś zna tego producenta? Pytam bo nie wiem czy to nie jakis chinczyk, pozatym popękały pierscienie uszczelniajace  i pękła jedna tuleja. Tłoki są w bardzo dobrym stanie.  
    • Przez szymek85
      Witam mam problem z instalacją a mianowicie wskaźnik ciśnienia pokazuje że jest około 1,5 bara po sprawdzeniu zegarem na silniku jest prawie 4 bary dodam iż kontrola od oleju cały czas też świeci. Pierwsze co to wymieniłem oba czujnik ale to nic nie pomogło. Może macie jakieś sugestie co można jeszcze zrobić?
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj