Marrus

Składany heder ?

Polecane posty

Marrus    0

Widzieliście taki ? Ja widziałem na yt heder był na jakimś claasie . Dało by się przerobić normalny heder dajmy na to od mf 187 ?

pasiu66    17

Jak w tym mf heder ma chyba 2,5 m, więc nie rozumiem co by ci to dało. Jakiś chory pomysł.

mikon71    6

widziałem ze gerinchoff produkuje składane hedery do zborza ale on składa sie jak np. agregat a ten o czym muwi kolega to składa sie jak norzyczki w taki sposób ale to chyba od 6 metrów tylko

Wiadomość z agroFakt.pl

Marrus    0

Bo o to chodzi że chciałem kupić kombajn . Podobają mi się fortschritty ale one mają heder po 4,2 a mi pasuje żeby heder w transporcie nie był szerszy niż 2m bo musiałbym często jeździć po wąskich asfaltówkach . A jazda z wózkiem nie wchodzi w grę gdyż pola u mnie nie większe są niż 1ha . A w większości to są pola poniżej 0.5 ha . A fortschritty są tanie , w tej cenie mam jakiegoś małego mf .

Edytowano przez Marrus

kris14    266

Zrobienie takiego hederu przewyższy koszt zakupu tego kombajnu i nie wiem czy ktoś się podejmie zrobienia czegoś takiego to raz, po drugie taki heder ma skomplikowaną konstrukcje i po trzecie jest dużo cięższy, nie wspominając o cenie [używany Geringoff z 2009r kosztuje ok. 50tys euro]

ecik89    0

Sąsiad ma przy medionie składany 4,5 m nawet gdzieś na af widziałem że ktoś sobie zakupił taki nowy

Marrus    0

Zadam może głupie pytanie ale czy każdy heder pasuje do każdego kombajnu np . Z Bizona BS Z110 do Forszaja ?

ahme999    115

kolego-żartujesz sobie-co Ci da zwężenie do 2 m kiedy kombajn ma 3?

hmm-pewnie że by się dało bo nie ma rzeczy niemożliwych, ale odpowiedz sobie na pytanie jak często chcesz jeździć takimi drogami-jeśli kilka razy dzień to ok, ale nawet dwa razy zapiąć heder na wózek kosztujący z 700 zł będzie bardziej opłacalne niż zapłacić pomysłowemu majsterklepce za 3 miechy w warsztacie, bo pewnie tyle by siedział nad tym zadaniem:]

-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arion650
      Witam zakupuje motopompe do nalewania wody do opryskiwacza ze stawu lub z innego ujęcia wody,przepływ jej to około 300 litrów na minutę więc wystarczająco, co myślicie o tym ?
    • Przez arion650
      Czy ktoś przerabiał układ dolotowy w ciągniku? Mam w swoim filtr powietrza olejowy,dodam że silnik z turbosprężarką, i słabo mi się podoba rozwiązanie z tym olejowym,i chce przerobić to na jakiś fajny filtr powietrza, lub na stożkowy filtr powietrza,robił ktoś takie coś, może ktoś ma jakąś wiedzę lub coś mi doradzi
      Z góry dziękuję:)
    • Przez Stojgniew
      Czy orientuje się może ktoś z was, czy jest obecnie możliwość zarejestrowania nowego traktora wyprodukowanego poza EU i spełniającego normę euro IIIa? Jeżeli tak, to jak wyglądają formalności, jakie dokumenty są potrzebne?
    • Przez panmino
      Cześć, czy ma ktoś z Was fotel Uniteseats? Cena jest zdecydowanie przystępniejsza niż w przypadku Grammera i zastanawiam się nad założeniem takiego fotela. Mam na myśli fotel pneumatyczny.
       Uniteseats jest to to holenderska marka a fotel produkowany jest w Chinach, no ale czego nie mamy dzisiaj z Chin...
      Tylko nie piszcie, że można z busa albo z ciężarówki, bo mnie taki rozwiązania nie interesują...;-)
    • Przez AroniowyLiść
      Panowie poradźcie, jaka jest minimalna szerokość hedera, żeby potem dało się wjechać Z224 i po kostkach nie jeździć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj