piecewo

skrzynia biegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piecewo    0

witam mam problem z wyskakującą jedynką czasami trójką w e 512 koła zębate wyglądają całkiem nieżle ,Co jest przyczyną ?

Laszek    1

hmmm nie jestem znawcą tej skrzyni ale tak troche z teorii to na moje to wydaje mi się że sprężynki na wodzikach mogą już był wyeksploatowane i niedostatecznie dociskają przez co bieg pod obciążeniem wyskakuje, ale to tylko moja teoretyczna teoria której nie potwierdzam na 100%, może akurat to jest przyczyną...

PrzemoO    28

Są sprężynki które dociskają kulki. Na wodzikach są zagłębienia w które wskakują te kulki i trzymają wodzik aby się nie przesuwał samowolnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin_5657
      Zakupilismy nie dawno kombajn podczas trasporu zaczał cieknać olej z silnika problem jest taki że nie widać za bardzo gdzie leci najwięcej jest go koło chłodnicy wody chciał bym żeby w żniwa było już wszystko zrobione ma ktoś jakieś propozycje jakie usczelniacze wymienić ???

• Przez karol210589
      Silnik w Forszaju potrzebuje remontu. Do wymiany zestaw naprawczy tuleje tłoki pierścienie paneli korbowodowe. 
      Jaki zestaw naprawczy polecacie dobrej jakości? 
    • Przez bizonsuperzo56
      witam w e 514 są dwie pompy hydrauliczne jedna duża druga mała i która z nich co obsługuje bo wspomaganie słabo u mnie chodzi i rura wysypu wolno się otwiera resztą funkcji śmiga jak trzeba z góry dziękuję za podpowiedzi
    • Przez Maro
      Wszystko co onim wiecie to piszcie? Jak z awaryjnością i ich wydajnością czy są drogie w utrzymaniu
      (jak macie to dołączcie zdjęcia) DZIĘKI
    • Przez emilchaja
      Witam,noszę się z zamiarem kupna kombajnu, i znalazłem takie oto ogłoszenie.Dzwoniłem do sprzedającego powiedział że kombajn jest w dobrym stanie, ale mówić to można ,dowiedziałem sie też że maszyna została sprowadzona z Czech , a na forum wyczytałem że maszyny z tamtąd mają różne opinie.Prosił bym Was o zerkniecie na to ogłoszenie i napisanie Waszych opinii.Za wszystkie porady z góry dziękuję.pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj