radek5013

wymiary dominator 106 i 76

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radek5013    0

Witam wszystkich.

Mam takie pytanie jaka jest wysokość tych kombajnów?

Z góry wielkie dzięki

Edytowano przez radek5013

MarcinNH    175

dołączam sie do pytania

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

1994szymon    15

Ja mam bramy od stodoły o szer. 4m i wysokości 4,3m i JD 2064 wszedł na styk. Myśle że Claas 106 ma takie same wymiary (chyba że mniejszy, bo większy na pewno nie jest :) ). nie wiem czy cos pomogem ale moze sie to komus przydac :D

Edytowano przez 1994szymon

Wiadomość z agroFakt.pl

Dominator 76 ma 371cm z kabiną

Dominator 106 ma 373cm z kabiną

I to moze sie zmieć przez przykłądowo inne opony

Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maran1
      Mam classa mercatora 50 i regularnie co półtora sezonu pęka wał jezdny, ten 2.05 Φ 50. Czy ktoś może wie co może być przyczyną ?
    • Przez mariusz1511
      Witamy kupiłem Mercatora i widzę że jest wystrzępione pas jezdny od strony wewnętrznej jak mlocarnia
    • Przez BKK
      Dzień dobry.
      Pacjent - Claas Dominator 86, ponoć rocznik 81. Na tabliczce znamionowej napisane Typ: 087. Jeśli konieczne, mogę podać numer seryjny. Niesprawna elektryka. I to niesprawna tak całkiem fest. Przez wszystkie lata łatano ją na plaster i taśmę do papieru. Krócej napisać, co działa. No tragedia jest. Muszę wymienić na nową. W związku z czym, szukam jak najdokładniejszego schematu z opisem i wszelkich informacji na temat elektryki. Może być po angielsku, rosyjsku, ostatecznie po niemiecku (słabo mi idzie drutem kolczastym).
      Pozdrawiam.

• Przez witch
      Witam, kombajn nie domłaca podczas koszenia  na pokos słomy, jak wleci do hederu tak wyleci z tyłu, wiecha ze słomą nie ruszona, przyciski na panelu od zwiększania zmniejszania  obrotów nie działają jedynie awaryjnie wajchą, obroty na młocarni zwiększają się tylko do 590 więcej nie pokazuje, wiatr 1200 nie da się regulować, klepisko podciągnięte na maxa i takie cuda się dzieją klepisko założone do zboża. podczas regulacji młocarni to znajomy z boku stał jak zmniejszałem to pas się luzował , zwiękaszając naciągał  Proszę o pomoc ,bo nawał robót a tu takie cuda. 
    • Przez sylwek23111
      Witam jestem posiadaczem Claasa Dominatora 98 już 3 lata, i jako że nie miałem wcześniej styczności z kombajnem zbożowym to proszę o pomoc. Na dzień dzisiejszy utrzymanie oraz naprawa tego kombajnnu u mnie wygląda tak, że naprawiam zużyte części podczas awarii, co podczas krótkiego sezonu żniwnego powoduje przestoje, i po ostatnich żniwach z przerażeniem oczekuje następych. Ma ktoś jakąś serwisówkę, albo informacje, które elementy/łożyska trzeba wymieniać i co ile godzin/lat? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj