bartniem

problem z fastrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartniem    0

Witam

Mam pytanie odnośnie traktora Fastrac

Jest to starszy model fastraca. Niestety nie pamiętam dokładnie

Mam problem ze skrzynią pośrednią.

Chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa rozdzielacz i czy można to jakoś sprawnie rozebrać. Mam problem z przednim napędem. Poprostu nie idzie go wyłączać. Może ktoś ma jakiś schemat?

Proszę o pomoc

pozdrawiam

scott11    0

Jeśli chodzi o problem z wyłączeniem przedniego napędu to u mnie przyczyną była uszkodzona cewka elektrozaworu . Elektryk przewinął cewkę i jest dobrze ( koszt 30 PLN ) . Tylko musiałem zamontować dodatkowy przekaznik do rozłączania ponieważ oryginalny wyłącznik działa tylko w pozycji blokada mostów . W sprawie skrzyni nie pomogę - nic przy niej nie robiłem . Aha owe elektrozawory znajdują się zaraz za kabiną operatora , drugi odpowiada za WOM . W moim modelu - tylko dla dodatkowej informacji znajdują się jeszcze 2-a elektrozawory przy skrzyni ( na dole ) . Pierwszy odpowiada za zmianę zakresów skrzyni biegów , drugi; żółw - zając ( wzmacniacz ) .

pawlus224    2384

Panowie ale to jest forum FARMTRAC a nie FASTRAC ;)

przeniesione

Edytowano przez milanreal1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hejker_
      Dzień dobry
      Jestem zainteresowany zakupem New Holland T6.165 SideWinder II (145KM)
      Chciałbym usłyszeć opinie tego ciągnika wady, zalety, cenę (nowego) , ogólnie to wszystko
      Z góry dziękuję
      New Holland T6.165 SideWinder II
    • Przez tomek1974
      Witam kolega chce kupić ten ciągnik co o nim myślicie ? 
    • Przez Qwerty12
      Witam, nie można wyłączyć przedniego napędu oraz nie można włączyć blokady w jcb fastrac 155-65. Jakie mogą być przyczyny? 
    • Przez Bartek1231
      Witam

Chciałbym założyć do kirowca k700a silnik ok 500KM z Mana mam pytanie czy skrzynia biegów to wytrzyma? I drugie pytanie wiem że kirowiec wychodził też w wersji 6x6 czy zwykłego kierowca da się przerobić na taką właśnie wersję 6x6 bez zakładania oryginalnego mostu środkowego? 
    • Przez dawid18913
      Witam, jak wymontować pompę z tego ciągnika, czytałem na innym wątku że z całą podstawa z kołem zębatym, odkręciłem dwie sruby od dołu, jedna z góry i widzę że jest jedną z tyłu ale bez nakrętki niby żadna sruba już nie trzyma a pompa nadal nie chce zejść
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj