Polecane posty

mateusz1122    14

Witam dziś jechałem sobie MF 255 pod spora gore i troszkę go przymuliło na 3 biegu i zaczołem czuć taki dziwny zapach z silnika to już nie raz tak miałem i nie wiem czy to tak ma być? Z gory dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)

Uziu92    5621

dostal ostro po garach i sadza w kominie zaczela sie spalac tak mysle w c 360 tez tak czasem mam

olo5310    0

Może zaczyna ci brać olej a jak jeździsz bez obciążenia jest ok ?

a może sprzęgło ci się ślizga wtedy też będzie czuć dziwny zapach

Wiadomość z agroFakt.pl

No przpalił sie w tłumniku ciągnik ja też tak nieraz mam jak gdzieś zwłaszcza w transporcie po górke pomęcze go to wypali tłumnik ze sadzy i tak zaśmierdzi :D

Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

divad115    0

albo ślizga ci sie sprzęglo i sie pali albo wypala si sie zadza z komina :)

sipma loading :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja robiłem kiedyś ursusem 2812 to tak jak by mniejszy brat MF-a i też jak się zagrzał to było czuć rozgrzany olej na silniku bo brał litra na dzień roboty :lol:

mateusz1122    14

To pewnie będzie ta sadza w kominie :) Na starym silniku tez mi brał dużo oleju aż wkoncu 1 raz zapomniałem dolać i wal na pól pęk ladnie zabulilem :) Silnik po kapitalce wszystko nowe w środku lacznie z pompa wtryskowa sprzęgło tez nowe Wiec zostajemy przy sadzy a wasze Ferdki mocne są, chodzi mi na jakim biegu jeździcie bo mój rok temu na 1 szosowej spokojnie wyszedł sobie pod gore a ja mam stroma gore z przyczepa 8 tonowa oczywiście pusta bez obciążników ciągnik a w tym roku na 1 szosowej go przymuliło i spadł z obrotów ale ledwo co wyszedł a trzymałem na całym gazie. Pozdrawiam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xxGIENAxx
      Regenerował ktoś taki siłownik w MF 698t. Po zdjęciu osłony przeciwpyłowej i drucika zabezpieczającego brak punktu zaczepienia jak wyjąć pozostałe elementy. 

• Przez xxGIENAxx
      Witam. Mam problem z hamulcami z jednej strony w MF 698T. Mianowicie nie mogę odpowietrzyć lewej strony. Dodam że wymieniłem na nowe pompkę i cylinderek. Przewód do zaworu przyczepy odłączony, także lewy cylinderek zakończony odpowietrznikiem.  Problem polega na tym że pedał hamulca jest ciągle miękki, pomimo długotrwałego odpowietrzania w dwie osoby. Bąbelki powietrza nie pokazują się, a mimo to pedał jest wciąż miekki.  Przewody obejrzane, i nigdzie nie widać wycieku. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez BenekBuhaj
      Witam . 
      Mam taki problem w massey ferguson 675. 
      Gdy podłączam pod wyjscia w ciagniku kosiarke bijakowa z przesuwem bocznym . Przesuw działa tylko w jedną stronę. Inaczej mówiąc działa tylko żeby wypychalo tlok .  A nie ściąga go w druga stronę.  Nie wiem co może być nie tak . Czy może źle podłączam weze z kosiarki. Podkresle że od niedawna jestem posiadaczem ciagnika. 
    • Przez Kris80
      Witam czy ktoś kupił mf 360 turbo. Chcę się dowiedzieć jak on sprawdza się w użytkowaniu. Czy są jakieś wady.
    • Przez Wojnawsi
      Wymiana sprzęgła 
      regulacja skrzyń biegów 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj