Skocz do zawartości
arturcase1394

opony do case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Wiadomość z agroFakt.pl

Z NAPENDEM :D ALE CHODZI OTYLNIE OPONY

WIEM ŻE RADIALKI SO DOBRE ALE JAKIE MOGĄ BY NAJSZERSZE ZAŁOŻONE NA ORGINALNE FELGI

Wyłącz capsa

Edytowano przez milanreal1

kris14    261

A masz może rozmiar felgi? [głównie chodzi o szerokość], zobacz czy gdzieś na feldze nie jest wygrawerowany rozmiar.

amator131    0

witam mam z przodu opony 12.4-24 a z tyłu      13.6-38 i chciałbym założyć na tył coś szerszego a dodam ze ciągnik ma napęd na4

co poradzicie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RafaOrczykowski
      Witajcie
      Przymierzam się do zakupu nowej przystawki do kukurydzy. Rozpoznałem rynek praktycznie wszystkich marek wiec jeśli ktoś był by zainteresowany czymś niech śmiało pyta. Mimo wszystko jakoś nie mogę podjąć ostatecznej decyzji.
      Aktualnie waham się miedzy Geringhoff-em Mais Star Horizon a Olimac Drago GT. Obie maszyny są w porównywalnych pieniądzach. Szczególnie zależy mi na dobrym cięciu słomy. Prace Geringhoffa widziałem dlatego długo tylko on wchodził w grę. Ostatnio jednak zamieszał mi w głowie ten OLIMAG (2 docinacze horyzontalne). Co o tym myślicie ?
       Na plus myślę cięcie ale za to więcej elementów zużywalnych przez co droższa perspektywa użytkowania 
    • Przez MichałLas
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie pompy?
      Potrzebuje jaj do mauzera z którego będzie podlewany ogród - 0,9ara.
      Głównie podlewanie kropelkowe, ale reż zraszaczami.

Zwykła pompa się do tego nada?
      Zanurzeniowa?
      SWD 1100
      Pompa 2

Zależy mi kupnie w tych sklepach.

Pozdrawiam.
    • Przez Kali
      A co sądzicie o tych dmuchawach? Faktycznie tak duża wydajność, czy tylko reklama?
      Dmuchawy
    • Przez bitels
      Witam wszystkich
      Orientuje się może ktoś z Was w jaki sposób powinny być montowane noże w japońskich glebogryzarkach? Chodzi o to gdzie idą prawe, gdzie lewe? Czy jest jakaś zasada ich montowania? Krańcowe na pewno po brzegach, ale też są prawe i lewe. Kupiłem taką maszynę mitsubishi 155cm i chcę się upewnić czy są dobrze po przykręcane. Zwłaszcza,że jeden był założony odwrotnie do kierunku wirowania wałka. Dlatego proszę o poradę, bo sposób ich montażu wydaje mi się z deka wątpliwy.

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Gospodar55
      Witam mam pytanie widziałem że w kromolicach koło krotoszyna jest rsp a koło niego plac na którym stoją maszyny nieużywane i mam pytanie czy są one na sprzedaż bo widziałem tam prase sipma z263 i bym potrzebował kilku częsci od niej.Czy sprzedają temaszyny jeśli tak to jakie mają ceny