Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek3p

Targ Janów

Polecane posty

Jacek3p    0

Witam wszystkich . Chciałbym się wybrać na targ zwierząt do Janowa Lubelskiego ale nie wiem kiedy on jest i jaka jest tam cena prosią ??? za odpowiedz serdecznie dziękuje :rolleyes:

Jacek3p    0

Ja jestem z małopolski :rolleyes: . tylko nie wiem o której godz. się zaczyna ten terg . a i jest tam jeszcze jakiś targ w okolicy ? dziekuje za odpowiedz :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalkom555    13

Z tego co wiem to kiedyś byłem po prosaki w poniedziałek we frampolu i był tylko ze świńmi ale to było ze 4lata temu, a do janowa mam blisko ale nie wiem o której się zaczyna bo wole kupować prosto z chlewa od kogoś, a teraz mam swoje. A chcesz sprzedać czy kupić?

Jacek3p    0

potrzebuje kupić . mógł byś się coś dowiedzieć o tym targu w Frampolu czy on dalej istnieje i czy cena jest tam taka jak Janowie :)

Jacek3p    0

Bede się tam wybierał w przyszłym tygodniu to moge zaglądnąć ile masz sztuk ,jaka waga i cena ?

Jacek3p    0

A wie może ktoś o której godz. zaczyna się targ w Frampolu i janowie . Czy to jest z niedzieli na poniedziałek w nocy ? J czy targ ten jest co tydzień czy dwa razy w tygodniu ?

ksys    2

We Frampolu targ ostatnio rozkręcał się o świcie ,nie w nocy.

Jacek3p    0

Już nigdy na targ do Frampolu ! 20 do 30 kg to nawet 3 sztuki nie wazyły . I drożej niż w małopolsce . Wszyscy pisali ze tam tanio i duze prosięta zajechałem a tam lipa i wróciłem na pusto i tylko kase straciłem . wiecie co dziękuje wam bardzo ...

rafalkom555    13

Przecież na każdym targu co tydzień jest inaczej, a teraz tym bardziej jak zboże drogie a ludzie nie maja to sprzedają prosiaki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.