Zaloguj się, aby obserwować  
szymon9881

Czy to dobry wybór

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon9881    1

Dzisiaj zostałem właścicielem prasy pol mot warfama z 543 z szerokim ogumieniem obwiązywaniem siatką i centralnym smarowaniem prasa kosztowała mnie 48 000 tyś czy to był dobry wybór ponieważ zastanawiałem się nad kupnem sipmy classic z tym samym wyposażeniem i metal fachem również z tym samym wyposażeniem powiedzcie mi czy dobrze wybrałem prasa będzie pracowała na 11 ha przy pronarze 82a

solek01    44

teraz to i tak nic nie zmieni kasa wydana :rolleyes: A i tak co byś nie kupił to i tak zawsze się znajdą zwolennicy jak i przeciwnicy wyboru. Ważne abyś sam był zadowolony z wyboru.

ArekDzej    0

Witam!

Jeśli wybierałeś pomiędzy w/w markami, to dokonałeś dobrego wyboru. Życzę udanych belek,i przyjemnej bezawaryjnej pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolTD90    224

U nas sąsiad ma warfame to mu jej współczuje i ciesze się ze mam METAL FACHa u nas w okolicy to mnustwo jest pras z METAL FACHu

Lukash3060    105

U nas też góruje SIPMA i we wsi jest chyba 2 prasy zachodnie i z tego co mówił znajomy to dobrze wybrałeś ;)

Poza tym prasa jest dość lekka bo widziałem jak chodzi w niej C 360 i dobrze sobie radzi :)

Ale tak jak mówi kolega ważne żebyś Ty był zadowolony ;)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Robson11
      Ostatnio zauważyłem, że powoli kończą mi się pasy dwa w najlepszym stanie przełożylem na boki w gorszym na środek ale nie jest to rozwiązanie  na dłuższą metę. Z czasem na pewno któryś z nich się zerwie i tutaj moje pytanie. Czy ktoś z forumowiczów praktykował wymianę pojedynczego pasa w całości bądz kompletu pasów ?

Z tego co się orientuję są różne rodzaje pasow ale nie mam pojecia jaki ewentualnie rodzaj byłby dobry do tej prasy ?

Jezeli ktoś ma takie doświadczenie prosiłbym tez o podanie przybliżonej kwoty takiego "interesu".

• Przez ziom5588
      Witam forumowiczów mam do was pytanie czy ktoś posiada instrukcję obsługi do prasy Carraro Rekord papierową lub w pdf , za pomoc bym był wdzięczny..
    • Przez michnik12
      Witam  czy c-360 da sobie radę z łacuchową prasą feraboli FF20 i jakie macie zdanie o tej prasie 
    • Przez piotrek202127
      Witam
      Tak jak w tytule, jaką prasę kupić rolującą do 30-35 tys? Ważne żeby dobrze zbijała słomę, będzie pracowała prawdopodobnie z 82km ciągnikiem  lub 62km gdy 82km będzie zbierał bele.
      Prasa roczne robiłaby z 400bel (mało ale chcemy mieć swoją). Chciałbym by prasa była łańcuchowa lub walcowo-łańcuchowa. Głównie prasowałaby słomę (300bel słomy, 100 zielonki)

Z góry dzięki za pomoc

• Przez AdamSygitowicz
      Jaką prasę kupić rolującą do 30 tys zł? Przede wszystkim będzie pracować z 80 km
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.