Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szymon9881

Czy to dobry wybór

Polecane posty

szymon9881    1

Dzisiaj zostałem właścicielem prasy pol mot warfama z 543 z szerokim ogumieniem obwiązywaniem siatką i centralnym smarowaniem prasa kosztowała mnie 48 000 tyś czy to był dobry wybór ponieważ zastanawiałem się nad kupnem sipmy classic z tym samym wyposażeniem i metal fachem również z tym samym wyposażeniem powiedzcie mi czy dobrze wybrałem prasa będzie pracowała na 11 ha przy pronarze 82a

solek01    30

teraz to i tak nic nie zmieni kasa wydana :rolleyes: A i tak co byś nie kupił to i tak zawsze się znajdą zwolennicy jak i przeciwnicy wyboru. Ważne abyś sam był zadowolony z wyboru.

ArekDzej    0

Witam!

Jeśli wybierałeś pomiędzy w/w markami, to dokonałeś dobrego wyboru. Życzę udanych belek,i przyjemnej bezawaryjnej pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolTD90    145

U nas sąsiad ma warfame to mu jej współczuje i ciesze się ze mam METAL FACHa u nas w okolicy to mnustwo jest pras z METAL FACHu

yahooo777    698

U nas same sipmy są z kolei, ale-jak dbasz tak masz-tego zdania jestem;) Na taki areał Ci spokojnie wystarczy, bezawaryjności życzę;)

Lukash3060    105

U nas też góruje SIPMA i we wsi jest chyba 2 prasy zachodnie i z tego co mówił znajomy to dobrze wybrałeś ;)

Poza tym prasa jest dość lekka bo widziałem jak chodzi w niej C 360 i dobrze sobie radzi :)

Ale tak jak mówi kolega ważne żebyś Ty był zadowolony ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować