Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzeslav100

Czujniki Dominator 106

Polecane posty

Grzeslav100    17

Mam problem z czujnikami w Dominatorze 106. Konkretnie mam pytanie czy po załączeniu młócarni , lub przed jej włanczeniem powinny palić się kontrolki (liczby obrotów siekacza, przenośnika skośnego, przenośnika ziarna, kłosowego, wytrząsaczy) a później gasnąć? W moim przypadku po załączeniu młócarni i przyrzadu żniwnego zapala sie kontrolka wytrząsaczy a gdy wejdzie na wyższe obroty gaśnie. Natomiast kontrolki od przenośnika pochyłego i ziarna palą sie caly czas, nie gasną. A przenośnika kłosowego wcale sie nie zapala. Może ktoś wie wiecej na temat tych czujników i zasady działania.

RoLLand    10

Przed załączeniem młocarni nie mogą się palić żądne kontorlki oprócz tych zielonych pokazujących straty aczkolwiek też tylko po jednej zielonej. Natomiast po włączeniu młocarni na wolnych obrotach wszystkie inne które świecą na czerwono oprócz zapełnieniac 100% zbiornika powinny się świecić i zgasnąć jak dasz gaz na maxa. To są kontrolki wskazujące żę wszędzie są odpowiednie obroty, nic sie nie ślizga i nie zapycha także jak bedziesz miał zjechane pasy i będą się ślizgały napędy również zapali się kontrolka co również będzie widoczne na konsoli środkowej. Podsumowując: po włączniu na wolnych wszystkie świecą; gaz na maxa gasną. Jeżeli w ogóle sie nie zapalają to musisz sprawdzić i wyregulować odległość czujników od osi albo wymienić czujniki. Mam nadzieje że podałem to w formie którą każdy zrozumie:)

czapla197    0

A co jest jeśli żadna kontrolka się nie świeci przed i po włączeniu młocarni (wszystkie czujniki wyczyszczone i odpowiednio ustawione) ma ktoś może do tego jakiś schemat albo wie ktoś gdzie to jest podłączone ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować