Zaloguj się, aby obserwować  
krislord81

Pług obrotowy do Zetora 12145

Polecane posty

krislord81    0

Witam

Chciałbym kupić 4 skibowy plug obrotowy do mojego Zetora 12145.

Zastanawiam się nad jedną z firm: Kuhn, Kverneland, Lemken, Overum.

Który z nich bedzie pasował do tego ciagnika? Chodzi mi nie tylko o to czy spokojnie go pociagnie ale głównie o kwestie czy pompa sobie da radę i czy samo podchaczenie bedzie bezproblemowe (czy nie bedzie haczyl wiezyczka o kabine?)

Bede wdzieczny za porade (a osob ktore taki zestaw mają o opinie i jego ocene).

Murphys    16

jak by miał komfortową kabinę (te kwadratową) to nie było by problemu , a tu jakies kilka cm będzie od kabiny

Ja bym kvernelanda/kuhna osobiście nie posiadam ale widziałem ich w pracy ładnie rozbijają grudy. do kvernelanda , packera i git majonez :)

Wiadomość z agroFakt.pl

crvx40    10

Powiem tak mam kvernelanda 4 obrotowa i ciagam go ursusem 1014 w uciagu nie ma problemu z podniesieniem i obruceniem taz nie ale mam przy nim wierze 120. Przy tych nowych plugach sa wierze 160 badz 200 i tu jest problem nie podniesiesz go wystarczajaco wysoko do obrotu bo wieza dojdzie ci do kabiny i pozamiatane ;[ wiem bo probowalem kvernelanda EM 100 on ma wieze 200 no i przy obrocie porazka. Ja polecam kvernelanda super maszyna, bardzo lekko orze i jak kryje... poezja:)

krislord81    0

OK.

czyli wieża 200 odpada, a co z 160-tkami? W sumie prawie wszystkie jakie mam na oku mają właśnie wieże 160.

Nikt znajomy/sąsiad nie ma takiego pluga abym mógł sprawdzić jak pasuje i stąd mam problem i obawe o to czy wieza nie będzie haczyła o kabinę.

Czekam na kolejne opinie za które z góry dzieki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez SzaX
      Witam, jaki plug obracany byscie mi doradzili do ursusa 914? Mam ziemie ciezsze i ze sporymi kamieniami, ciagnik rocznik 88, w bardzo dobrej formie.
    • Przez martyniuk_93
      Witam mam pługi jak w tytule i pytanie moje brzmi czy da się go poszerzyć bo max rozkłada się na 18 cali a chciałbym żeby szedł na 20 cali ? I drugie moje pytanie gdzie dostanę komplet tulejek do tego pługa ? 
    • Przez Bartek538
      Kupiłem pług Krone mustang slv 140/3 pokieruje ktoś jak i co w nim się ustawia? 

• Przez tadi77
      witam potrzebuje kupic korpus ,skibe do pluga kverneland ld 115 ,kupilem dwuskibowego ,zastanawiam sie jeszcze czy niepasowala by od ld 100 ,jak by ktos cos mial prosze o kontakt
    • Przez Pawel6101
      Witam, zakupilem pług marki kverneland 3 skibowy  obrotowy i mam problem z zabezpieczeniem. Dowiedzalem sie, ze mozna zalozyc resory tylko jest jakos spiety na sztywno. 
      Jak powrocic do resorow? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj