Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krislord81

Pług obrotowy do Zetora 12145

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
krislord81    0

Witam

Chciałbym kupić 4 skibowy plug obrotowy do mojego Zetora 12145.

Zastanawiam się nad jedną z firm: Kuhn, Kverneland, Lemken, Overum.

Który z nich bedzie pasował do tego ciagnika? Chodzi mi nie tylko o to czy spokojnie go pociagnie ale głównie o kwestie czy pompa sobie da radę i czy samo podchaczenie bedzie bezproblemowe (czy nie bedzie haczyl wiezyczka o kabine?)

Bede wdzieczny za porade (a osob ktore taki zestaw mają o opinie i jego ocene).

Murphys    4

jak by miał komfortową kabinę (te kwadratową) to nie było by problemu , a tu jakies kilka cm będzie od kabiny

Ja bym kvernelanda/kuhna osobiście nie posiadam ale widziałem ich w pracy ładnie rozbijają grudy. do kvernelanda , packera i git majonez :)

Wiadomość z agroFakt.pl

crvx40    7

Powiem tak mam kvernelanda 4 obrotowa i ciagam go ursusem 1014 w uciagu nie ma problemu z podniesieniem i obruceniem taz nie ale mam przy nim wierze 120. Przy tych nowych plugach sa wierze 160 badz 200 i tu jest problem nie podniesiesz go wystarczajaco wysoko do obrotu bo wieza dojdzie ci do kabiny i pozamiatane ;[ wiem bo probowalem kvernelanda EM 100 on ma wieze 200 no i przy obrocie porazka. Ja polecam kvernelanda super maszyna, bardzo lekko orze i jak kryje... poezja:)

krislord81    0

OK.

czyli wieża 200 odpada, a co z 160-tkami? W sumie prawie wszystkie jakie mam na oku mają właśnie wieże 160.

Nikt znajomy/sąsiad nie ma takiego pluga abym mógł sprawdzić jak pasuje i stąd mam problem i obawe o to czy wieza nie będzie haczyła o kabinę.

Czekam na kolejne opinie za które z góry dzieki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować